Jump to content
IGNORED

Django Unchained


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    39

  • Turnbull

    36

  • Weenie Pooh

    25

  • Indy

    23

nema logike da se film zavrsi kad sulc ubija kendija. potpuno je druga stvar koliko glatko tece odatle.
pa i ne treba da se zavrsi. django treba da ko kevin bacon u onom tresu death sentence da pokoka celu kucu.
Link to comment

noup.nije problem sta se desilo poslije, nego eventualno kako je to odradjeno.django do kraja mora da postane samoodrziv i kao lik i kao filmski stereotip.vec u prvoj sceni poslije kucnog pokolja onaj kauboj (bojd krauder iz dzastifajda, da ne trazim ime) mu priznaje status nezavisnog baunti hantera, prvog crnog.

Edited by morgana
Link to comment
sto se ljutis? slazem se s tobom za zoe. onaj dijalog je jednostavno nepotreban. i odo na temu o djangu.
Ne ljutim se jbt, sta vam je svima danas.Nadam se da ce neko prebaciti ovo sve na temu o Djangu - ili treba kod nekog da se urgira? (Listala sam je malo sinoc posle bioskopa ali se posle nekoliko strana pretvorila u medjusobnu nezabavnu pucacinu)
Link to comment
noup.nije problem sta se desilo poslije, nego eventualno kako je to odradjeno.django do kraja mora da postane samoodrziv i kao lik i kao filmski stereotip.vec u prvoj sceni poslije kucnog pokolja onaj kauboj (bojd krauder iz dzastifajda, da ne trazim ime) mu priznaje status nezavisnog baunti hantera, prvog crnog.
zapravo je sve to moglo da se desi i tokom shootouta. o tome sve vreme pisem. shootout je neiskorisceni dramski potencijal. izgleda da se zapravo tarentino ne snalazi sa prolongiranom akcijom ovog tipa.
Link to comment

Тарантино је после Џеки Браун мушки полни орган на бициклу. Последња два му нису ни филмови, онако ни у занатском смислу,више на својим остварењима раде Шотра и Дарко Бајић. Но, то је слика интелектуалне половине( трећине, десетине) Холивуда.

Edited by porucnik vasic
Link to comment

ja sam se debelo razočarao u Djanga - liči mi na Bastardse u vestern fazonu. Najjači adut, Kristof je preslikana uloga. Plus, film je nepotrebno razvučen na 3 sata, npr Don Džonson je potpuno nepotreban deo filma koji ne služi ničemu. jbga, možda sam i previše očekivao al su mi Bastardsi makar za klasu bolji.

Link to comment

Покупите своје крпице, склоните се на безбедну даљину и направите места сенсеиу брбљивог јенкија:https://www.youtube.com/watch?v=_NU6dnnM36Y

Edited by Праслин
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...