Jump to content
IGNORED

Django Unchained


Turnbull

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    39

  • Turnbull

    36

  • Weenie Pooh

    25

  • Indy

    23

meni i dalje ima nesto totalno iritirajuche u vezi DiKaprijove glume.... kao da na silu pokusava da izgleda ultra talentovan glumac, a to uopste nije.... bar stos mene tice
glumi dzeka nikolsona, to mu je problem. inace je film mnogo bolji no sam ocekivao, najbolje svakako sto je snimio od kilbila.
Link to comment

pazi stvarno glumi Djeka... i to jako losemeni je Kill Bill 1 ipak omiljeti Tarantino..... secham se da je reko da che kompletirati Kill Bill trilogiju tacno posle 10 godina od Kill Bill 2.. od toga nista..... sad kaze da su Django I Besterdsi deo trilogije... misim da je sve ipak kako mu u trenutku dodze... na srechu, nikad ne ispadne lose

Link to comment

a ne znam, nekako me smara sto pokusava na silu biti grajnhaus a naprosto ne izgleda tako. plus mi malo dosadnjikava prva polovica.i ne stima mi nesto u liku kurta rasela, npr u jednom momentu se zaleti u auto i sam sebi slomi sve kosti bez da kaze a, dok u drugoj polovini urla ko zena cim ga neko takne.no balim na zoe bel, pa ga ipak volim.

Link to comment
a ne znam, nekako me smara sto pokusava na silu biti grajnhaus a naprosto ne izgleda tako. plus mi malo dosadnjikava prva polovica.i ne stima mi nesto u liku kurta rasela, npr u jednom momentu se zaleti u auto i sam sebi slomi sve kosti bez da kaze a, dok u drugoj polovini urla ko zena cim ga neko takne.no balim na zoe bel, pa ga ipak volim.
Pa nema nedoslednosti, on je hrabar samo u oklopu/automobilu, kao i mnogi drugi samozvani vitezovi.
Link to comment

Ne, ne, kad juri u sudar on zna da će preživeti, jer je oklopljen. Na kraju ne zna da li će preživeti. Odnosno, hrabar je samo kad je rizik proračunat i kada prava opasnost ne postoji.

Link to comment

Ne baš sve živo, ima neke povrede, ali auto je death proof, tako da zna da će preživeti, radio je to više puta ranije.Edit: Inače mi sad pade na pamet da je Raselov lik u tom filmu u stvari "šmeker" od sorte o kojoj Dabović lepo piše.

Edited by Syme
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...