Jump to content
IGNORED

Mesta koja ne biste posetili


wall

Recommended Posts

  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    36

  • pacey defender

    22

  • rajka

    20

  • assück

    19

Vezano za Barcelonu, samo da kažem da mi se par ljudi žalilo da je imalo sličan problem u Madridu - bio neki samit, ljudi iz celog sveta došli, Madrid poslao lošu sliku u svet, dosta njih je bilo odžepareno.
mislim da napulj prednjači među svim ti divnim gradovima. gledala sam kako se provezu skuterom pored nekoga i samo strgnu ranac (konkretno- žena izlazila iz turističkog busa). svakakve grozote su mi pričali pre putovanja i nisu me pokolebali. i opet bih u ono ludilo i smeće. :)
Link to comment
Igzektli. Zato nigde i ne treba ici.
Ko da idem tamo da se družim... Dajte mi mapu, aparat, ne treba mi niko. U krajnjem slučaju, idealno je in the company of one, if u know what i mean.
Link to comment
dao mi karticu i rekao srecan put. i ja stoka, opet ne zavoleh slovacku.
nečovek :lol:
and the winner is... :fantom:predlažem da se okupimo jedan vikend u Bratislavi da razbijemo predrasude.
:lol:ne volim ove topike za kurčenje, ali sad već ne mogu da izdržim :lol: 2006. imala sam to zadovoljstvo da odem na turneju po slovačkoj - turani, stranjavi, žiline, bratislava, košice. samo da oderedimo datum i prijavljivanje može da počne. tiha jeza ima fotke, možemo da zbudžimo lažni lonli planet na geštetneru. jedino se plašim da nam jedan vikend ne bi bio dovoljan.
Link to comment
Sta li svet misli o Srbiji kad mi tako mislimo o Slovackoj. A, da
pa kad se zubari iseljavaju...ontopic. meni zao sto 2005-6 ne odoh poslom u irak. ameri odustali zbog bezbednosti. Edited by PointTaken
Link to comment
u kojem većem gradu nema taj problem? turisti se gladni pogube i postaju laka meta za đeparoše™
Dva najveca grada na svetu nemaju taj problem - Tokijo i Seul.A jos sigurniji su Singapur i Hong Kong.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...