Jump to content
IGNORED

Mesta koja ne biste posetili


wall

Recommended Posts

+1 za vize. Posebno kad nemas izbora, ja uvek letim preko juzne afrike a oni traze vizu i ako samo letis preko njih. A za tu vizu ti treba jedno mesec dana vucaranja i 20 razlicitih dokumenata, pisama, izvoda iz banki...Kakav je Japan? :)
ma odlican, uglavnom. :) pisacu tamo na temi.
Link to comment
  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    36

  • pacey defender

    22

  • rajka

    20

  • assück

    19

ja i dalje stojim na stavu da ne bih, nikada, pozeleo da odem u slovacku. neko pomenu sutomore, svaka cast, ali radije bih i tamo nego u slovacku.
pretpostavljam sta si mislio pod slovackom, ali...hotel-patria-strbske-pleso-hohe-tatra-slowakei-unterkunft-urlaub-ski-in-de-big-Patria%20letna2.jpg
Link to comment

ma sve je to u redu, ali meni kad neko kaze slovacka, ja se setim nekog filma sto sam gledo davnih dana na FESTU, gde dvoje ubijaju taksistu a sve se desava u delu grada grdjem od najgrdjeg NBG-a ili jerkovica. a sto je najgore, verovatno je film poljski :D

Link to comment
ma sve je to u redu, ali meni kad neko kaze slovacka, ja se setim nekog filma sto sam gledo davnih dana na FESTU, gde dvoje ubijaju taksistu a sve se desava u delu grada grdjem od najgrdjeg NBG-a ili jerkovica. a sto je najgore, verovatno je film poljski :D
poljski je film, i valjda jedan lik davi taksistu a pre toga (ili posle) jede neke socko kolace i pije socko kafu u socko kantini na zeleznickoj stajgi
Link to comment
poljski je film, i valjda jedan lik davi taksistu a pre toga (ili posle) jede neke socko kolace i pije socko kafu u socko kantini na zeleznickoj stajgi
"Kratki film o ubijanju"?
Link to comment
poljski je film, i valjda jedan lik davi taksistu a pre toga (ili posle) jede neke socko kolace i pije socko kafu u socko kantini na zeleznickoj stajgi
eto, znao sam da je poljski. samo poljaci su u stanju da snime takve ogavnosti. samo mi je wajdin kanal bio odvratniji od ovoga.ali koliko se ja secam, neki mladi par je u pitanju. tako reci 1 ljubavna prica. :puke:@vasajes, taj je. jel da da je odvratan? :D Edited by aram
Link to comment

hehekad se setim svojih predrasuda prema Turskoj... gledajuci njihove Zivojine Pavlovice stekao sam utisak da tamo mahom zive ljudi koji zderu kebab i pricaju punim ustima, dok ih policija ne razvali pendrekom.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...