Jump to content
IGNORED

Mesta koja ne biste posetili


wall

Recommended Posts

Dnjepropetrovsk je na jugu Ukrajine, blizu Crnog mora, tako da nije neki primjer kakvog zaleđenog sjevernog grada. :)
Tako zvuci. :)Poenta i dalje stoji.Nego, rasprava i ubedjivanje na ovom topiku su glupi.To sto neko formira ukus prema pop kulturi nije greh, kao sto je avanturizam u preferencijama stvar iskustva, odgoja i ko zna cega vec.Glupo je te porive kvalitativno rangirati.Meni se ide i u Indiju, na seosko vencanje, a i da srcem white russian na najvisem rooftop baru nekog bogatog grada. Sve bih ja!
Link to comment
  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    36

  • pacey defender

    22

  • rajka

    20

  • assück

    19

Tako zvuci. :)Poenta i dalje stoji.Nego, rasprava i ubedjivanje na ovom topiku su glupi.To sto neko formira ukus prema pop kulturi nije greh, kao sto je avanturizam u preferencijama stvar iskustva, odgoja i ko zna cega vec.Glupo je te porive kvalitativno rangirati.Meni se ide i u Indiju, na seosko vencanje, a i da srcem white russian na najvisem rooftop baru nekog bogatog grada. Sve bih ja!
who peed on your carpet?
Link to comment

kaze moj drugar veciti putnik:pre svega imam listu prioriteta pozitivnih... Nisam razmisljao gde NE bih isao, isao bih svuda, nije to kao zena, pa kao ovu ne bih poljubio Nije to ta prica, svuda je zanimljivo.stvarno je tema glupa, skroz mi je jasno da neko ne voli uopste da putuje, imam takve medju najbliskijima, il da voli ovaj il onaj deo sveta, il sve s guta podjednakom zudnjomja imam taj constant craving za novim i drugacijim, mozda me nekad i prodje..za par decenija

Link to comment
stvarno je tema glupa
pa i nije, na istom bi se zavrsilo i da se nazove 'mesta koje biste posetili'. caskamo, mnogo ozbiljno sve shvatate. Edited by Lancia
Link to comment
kaze moj drugar veciti putnik:pre svega imam listu prioriteta pozitivnih... Nisam razmisljao gde NE bih isao, isao bih svuda, nije to kao zena, pa kao ovu ne bih poljubio Nije to ta prica, svuda je zanimljivo.stvarno je tema glupa, skroz mi je jasno da neko ne voli uopste da putuje, imam takve medju najbliskijima, il da voli ovaj il onaj deo sveta, il sve s guta podjednakom zudnjomja imam taj constant craving za novim i drugacijim, mozda me nekad i prodje..za par decenija
Pa da li je tema glupa ili oni koji ne vole putovati (u neke delove sveta)?Zasto je glupo ne zeliti posetiti mesta u kojima bi se osecao neprijatno ili gore?
Link to comment

Ja imam u planu jedan dobar road trip kroz Italiju i dogovor sa bratom za jedan po Skandinaviji kad bolid dobaci odozdo do Evrope jedared. Rado bih nešto slično odradio i pacifičkom obalom Južne Amerike, al to je već u šbbkbb domenu. US prvom prilikom. Od Evrope mi je ostalo samo Island i Škotsku da vidim i pokrio sam sve što me zanima. Od Azije bih prvenstveno Laos i Vijetnam, ako me posao nanese rado bih video i one kosmičke košnice Šangaj, Seul, Peking, Hong Kong. Australija čim se nakanim i izdvojim bar mesec dana za to. Do duše, ne bih imao ništa protiv ni da mi topla voda šašolji jajca na nekoj plaži sa bombonjere na nekom ostrvu Indijskog il Tihog jedno desetak dana. Realno, svugde bih.

Link to comment
Pa da li je tema glupa ili oni koji ne vole putovati (u neke delove sveta)?Zasto je glupo ne zeliti posetiti mesta u kojima bi se osecao neprijatno ili gore?
ok,sori, stvarnohtedoh reci, citirajuci frenda, da nikad ne bih razmisljala gde NE bih isla, samo gde bih sto pre,odmah il sutra, il kadgod islaal zanemari mene. ja bih se sad za 5 min mogla spremiti i otici u konjskoj zaprezi u neko fruskogorsko selo da vidim sta se radi, jede, pije, prica itd.
Link to comment
Sto sorry?Nego mi malo bezveze to glupo...Ako volis raznolikost i drugacije, evo ti teme - nema sta nema :D
pa sto sam rekla 'glupo' a mislila 'glupo/besmisleno u mom slucaju'mogla bih da pricam o 'koje knjige ne biste citali i filmove gledali', sa svim argumentima i 'argumentima' i ne(naklonostima) i preferencama a ovo mi neshvatljivo, nigde se ne bih osecala neprijatno/lose, u principu.@aramsvarno bas ne bi nikako isao da vidis bratislavu??ok, ja sam imala patolosku odbojnost prema becu i jesam ga napljuvala (pesnicka sloboda) i otisla ne svojom voljom al lazem da ne bih otisla opet, naravno da bih..al pre cu negde gde nisam bila Edited by InvisibleLight
Link to comment
pa sto sam rekla 'glupo' a mislila 'glupo/besmisleno u mom slucaju'mogla bih da pricam o 'koje knjige ne biste citali i filmove gledali', sa svim argumentima i 'argumentima' i ne(naklonostima) i preferencama a ovo mi neshvatljivo, nigde se ne bih osecala neprijatno/lose, u principu.
Jasno, nisi jedina.I to je OK.Kao sto ima ljudi koji ne bi skakali bungee jumping ili onih koji bi... Mozda banalno poredjenje ali cini se da se i jedno i drugo vrti oko nekih hormonskih lucenja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...