Jump to content
IGNORED

Mesta koja ne biste posetili


wall

Recommended Posts

Btw, mislim da bi mi na dnu spiska bile zemlje za koje treba da rodim mecku da bih dobila vizu.
Eh da, i to.Mada je to više u stilu "kiselo je grožđe" a ne da mi se stvarno ne ide.Npr išla bih ja suštinski veoma rado u UK i Irsku, ali... do daljnjeg mi se ne ide.
Link to comment
  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    36

  • pacey defender

    22

  • rajka

    20

  • assück

    19

super su Tatre (zaista jesu), al ih jebe proksimitet Austrije i Svajcarske.
dosta forumasa je navelo svajcarsku kao zemlju koju ne bi posetili a neki delovi svajcarske su nestvarno lepi i treba ih posetiti. kombinacija zenevskog jezera i visokih planina jebe kevu.
Link to comment

pffft, Austrija i Svajcarska - dve najlepse zemlje u evropi. oci da ti ispadnu kolko su lepe. a pricati o Tatrama pored Alpa je ko kad bi pricali o Branicevu / Negotinskoj krajni kao nekakvom regionalnom hotspotu za narodnu magiju i sujeverje, pored onolke Rumunije u susedstvu

Edited by DarkAttraktor
Link to comment
ma sve je to u redu, ali meni kad neko kaze slovacka, ja se setim nekog filma sto sam gledo davnih dana na FESTU, gde dvoje ubijaju taksistu a sve se desava u delu grada grdjem od najgrdjeg NBG-a ili jerkovica. a sto je najgore, verovatno je film poljski :D
:D i posle kazu los topik.
Link to comment
ma sve je to u redu, ali meni kad neko kaze slovacka, ja se setim nekog filma sto sam gledo davnih dana na FESTU, gde dvoje ubijaju taksistu a sve se desava u delu grada grdjem od najgrdjeg NBG-a ili jerkovica. a sto je najgore, verovatno je film poljski :D
Jeste, i u road tripu su naružili Slovačku. :D
Link to comment

and the winner is... :fantom:predlažem da se okupimo jedan vikend u Bratislavi da razbijemo predrasude.onda sledeći mesec jedan vikend npr. Ulan BatorSent from my iPod 6 using Tapatalk

Link to comment

Vezano za Barcelonu, samo da kažem da mi se par ljudi žalilo da je imalo sličan problem u Madridu - bio neki samit, ljudi iz celog sveta došli, Madrid poslao lošu sliku u svet, dosta njih je bilo odžepareno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...