Jump to content
IGNORED

Cloud Atlas (2012)


Duci Simonovic

Recommended Posts

Ja samo ne vidim zašto tolika mržnja prema ovom filmu. Okej, ne dopada vam se, big deal. Ali ni u jednom momentu nisam stekao utisak da su režiseri težili ka toj nekoj pretencioznosti o kojoj vi pričate. I to o pokradenim scenama je glupo, Lukas je izgradio imperiju na ukradenim scenama, pa ne vidim da mu se toliko kenja.

Link to comment
  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    26

  • Miralem

    17

  • kim_philby

    14

  • Ravanelli

    14

da li se ti sada zajebavaš? posle tog sranja od klaud atlasa sam neko vreme proveo tužno mazeći dvd blade runnera (ridlijev kat), za koji smatram da je najeksploatisaniji i to ne na način "taj period, malo je omažirao", nego ono najbezobraznije. oskrnavljenog refencom uzimam da je najviše mankiewiczev sleuth, plač, tuga & boljebote... da li ti znaš da je meni žao sebe pričajući zašto je to sranje đubre?

miralem i ravaneli hasaju rekbu na nekom mnogo lošem mestu
zvezda, prekoputa brristola. sarajevski kod zelenjak u pothodniku kao pripomoć iako i on itzuva. ja mislim da je to u redu Edited by Ravanelli
Link to comment

ooooouh, blejd raner pokraden, moze li to nategnutije? zabraniti androide u filmu foreva end eva?ristepak za CZ, najbolji

Edited by gazza1
Link to comment
Ja samo ne vidim zašto tolika mržnja prema ovom filmu. Okej, ne dopada vam se, big deal. Ali ni u jednom momentu nisam stekao utisak da su režiseri težili ka toj nekoj pretencioznosti o kojoj vi pričate.I to o pokradenim scenama je glupo, Lukas je izgradio imperiju na ukradenim scenama, pa ne vidim da mu se toliko kenja.
nije mu pretencioznost najveci problem, mada i nje ima. pokusava da isprica neku pricu koja je kao duboka i sveobuhvatna, a u stvari je banalna i tu samo u naznakama, taman toliko da ljudi sami ucitaju tu ko zna sta. i ostete se glupi jer zapravo nisu shvatili o cemu se koj moj tu radi, pa nece to da priznaju i brane film.najveci problem je, bar po meni, sto je sve radjeno preko kurca i sa verom da publika moze bas sve da proguta dokle god je lepo upakovano. acija je jednostavno losa- lik ko iz picke pobije 4 strazara pa to nekoliko puta, drugi bezi on foot sve noseci devojcicu pola sata pred najezdom konjanika koji su u startu bili na 10 metara rastojanja, pa onda ponove 5 puta scenu gde on i partnerka naizmenicno spasavaju jedno drugo u poslednjoj sekundi. mrs.
ooooouh, blejd raner pokraden, moze li to nategnutije? zabraniti androide u filmu foreva end eva?ristepak za CZ, najbolji
dobro, jer™ si gledao mozda 1 film gde glavni lik pokusava da pobegne iz institucije zatvorenog tipa u kojoj ne pripada, sve bivajuci ugnjeten od strane medicinske sestre? rings a bell? a to me podseti i na najjadniju scenu, kada gerijatrija stigne u pub gde skoti, pazi sad, seku vene na americki fudbal. i njima je dovoljno da im neko pokaze engleza, pa ce odmah da krenu da se sibaju sa njim.jebote, uspeli su da pokradu i ovog najnovijeg kvazialiena, ono ka ulaze u bazu extraterrestriala pa ih nadju vec davno pocrkale. celo vreme sam samo pogadjao odakle je sta pokupljeno.
Link to comment

niko nikoga ne tera da se napreze i trazi isforsirane i mahom nepostojece ili bar nevazne relacije sa necim vec vidjenim - prosto napises ne svidja mi se, zdravo cao. nista od ovoga ne mora da bude ni tacno bi bitno, sve je totalno u zoni slobodnog sudijskog uverenja.

Link to comment
nije mu pretencioznost najveci problem, mada i nje ima. pokusava da isprica neku pricu koja je kao duboka i sveobuhvatna, a u stvari je banalna i tu samo u naznakama, taman toliko da ljudi sami ucitaju tu ko zna sta. i ostete se glupi jer zapravo nisu shvatili o cemu se koj moj tu radi, pa nece to da priznaju i brane film.najveci problem je, bar po meni, sto je sve radjeno preko kurca i sa verom da publika moze bas sve da proguta dokle god je lepo upakovano. acija je jednostavno losa- lik ko iz picke pobije 4 strazara pa to nekoliko puta, drugi bezi on foot sve noseci devojcicu pola sata pred najezdom konjanika koji su u startu bili na 10 metara rastojanja, pa onda ponove 5 puta scenu gde on i partnerka naizmenicno spasavaju jedno drugo u poslednjoj sekundi. mrs.dobro, jer™ si gledao mozda 1 film gde glavni lik pokusava da pobegne iz institucije zatvorenog tipa u kojoj ne pripada, sve bivajuci ugnjeten od strane medicinske sestre? rings a bell? a to me podseti i na najjadniju scenu, kada gerijatrija stigne u pub gde skoti, pazi sad, seku vene na americki fudbal. i njima je dovoljno da im neko pokaze engleza, pa ce odmah da krenu da se sibaju sa njim.jebote, uspeli su da pokradu i ovog najnovijeg kvazialiena, ono ka ulaze u bazu extraterrestriala pa ih nadju vec davno pocrkale. celo vreme sam samo pogadjao odakle je sta pokupljeno.
sve, sve...ali gde si ti video skote koji se loze na americki fudbal :isuse:kao naveo si nekoliko stvari u kojima ti kao obracas paznju na detalje, koje retardi™ kojima se film svideo samo gutaju....a pritom ti sam ne vidis razliku izmedju americkog fudbala i ragbijaza tvoju informaciju ragbi je kod skota izuzetno popularan(prakticno nacionalni sport), i oni se itekako loze na isti Edited by djuras
Link to comment

jeste, i nek cveta hiljadu cvetova. missim, to nisu isforsirane, nevazne i nepostojece relacije. ocigledno je da je ovo frankenstajn od filma, koji je od svakog ponesto "pozajmio". kladim se da su sedeli za stolom, naacali gomilu scena iz filmova, i samo preradjivali ono sta moze da se uklopi u njihovu smrdljivu pric.i necu se smiriti dok ti, kung fu i ostali kojima se film dopao lepo ne priznate da ste retardi.to djuras: kolko znam, ragbi se ne igra u zastitnoj odeci kao americki fudbal. no dobro, priznajem da nisam ekspert na tom polju.

Edited by Miralem
Link to comment

to sa škotima je to neko kursadžijašenje. jako neprijatno.

ooooouh, blejd raner pokraden, moze li to nategnutije? zabraniti androide u filmu foreva end eva?ristepak za CZ, najbolji
pa uvodna scena sa ispitivanjem mcandroida je kompletno prenesena iz br. estetika as well. gleo-neverovao. Edited by Ravanelli
Link to comment
to djuras: kolko znam, ragbi se ne igra u zastitnoj odeci kao americki fudbal. no dobro, priznajem da nisam ekspert na tom polju.
upravo.i u filmu nema nikakve zastitne opremeali to izgleda samo mi retardi vidimo
Link to comment
i teren je drugačije obeležen. arguments are invalid!
da, ali se teren i ne vidi tolikodok su igraci prikazani jasno u obicnim dresovima, bez kaciga i ostalo...tako da ne znam odakle ideja o americkom fudbalu
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...