Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

Msm da sam negde načuo nešto da ih je spominjao Ivan Ivanović u kontekstu pojačanja na njihovoj televiziji... Nije spomenuo njih konkretno, ali je jasno da je na njih mislio.
nema tu leba vise, garant ide transfer i upodobljavanje serije mainstream standardima, kao i korporativnoj kontroli sadrzaja. verovatno ce biti i pametnog product placementa i tako to.
Link to comment
Znao sam da je Mlađa pisao "Segregaciju", čim je tu "a ja sam mislio onaj američki film da pogledamo... a ti se dogovorila..."
pa to je iz "kažu mi da novog frajera imaš". đomla gotivi šabah sa šejtanom?
nema tu leba vise, garant ide transfer i upodobljavanje serije mainstream standardima, kao i korporativnoj kontroli sadrzaja. verovatno ce biti i pametnog product placementa i tako to.
onda moraju da rade nešto novo. državni posao je zaštitila rtv
Link to comment
nema tu leba vise, garant ide transfer i upodobljavanje serije mainstream standardima, kao i korporativnoj kontroli sadrzaja. verovatno ce biti i pametnog product placementa i tako to.
Ako bude transfertm onda ce , biti kolektivnih odlazenja na snimanje.Mada ja mislim da nece biti ta ostrica...
Link to comment
onda moraju da rade nešto novo. državni posao je zaštitila rtv
tako? nisam se udubljivao, mislio sam da su oni vlasnici koncepta...
Link to comment

bilo im je predlagano da to urade i mogli su, ali je ipak rtv zaštitila. mada što kaže velja mogli bi i da odrade neke toatlno 10te zajebancije, što bi po meni bilo bolje. ne može ovo da se crpi još dugo.ne znam kako stoje ugovori rtv-a i da li mogu da ih outsorsuju da budu sideshow ivanoviću. znam da imaju neke klauzule sa voditeljima vesti. ukolko ne mogu, onda biraju da li će igrati centarfora u kabelu ili beka u slaviji.sa tim da bi im dosta teži bio povratak na rtv kada ih istroši prva. no dobro, treba probati.

Edited by Ravanelli
Link to comment
pa to je iz "kažu mi da novog frajera imaš". đomla gotivi šabah sa šejtanom?
Axam, dosta u "Uzbudilniku" on i enpe imaju referenci na razne new primitives.
Link to comment

Ma dobro ne bi oni kod ivanovica radili DP to bi bilo opet nesto novo kao sto su pre radili nesto drugo...Prosto se nadam da nece biti tako jer druzenje sa Bulicem jr. i tom saljivom ekipom tesko na dobro moze da izadje..

Link to comment

u! bio sam jedno veče sa bulićima jrs. srpski varijanta johnny knoxvillea. teško smejanje, ali nisam ništa od toga video kod ivanovića jbg

Link to comment
u pitanju je samo letnja pauza, ne idu nigde.ali biće izgleda i kod ivanovica ali sa nečim novim.
A znači radiš svadbe, da bi na drugoj strani mogao da pišeš muziku za svoju dušu ;-).Jbga verovatno ovi sa rtv ne mogu da im namaknu ozbiljnu kintu. Ako tako mora...Send from WC solja by BVK
Link to comment
odraslo se, moraju da se plaćaju računi
Ima ona da ozbiljan zivot pocinje kad pocnes ta ides sa uplatnicom struje i infostana u postu da platis racune...Mada Cvarkov ima sljaku u NIS-u e kad to bude napustio... evilsmile.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...