Jump to content
IGNORED

********** OSCARS 2014 ************************


fonTelefon

Recommended Posts

meni leo hot as fuck.
Лео је пљунути млади Броз, једва чекам да неко сними филм о 48 и сукобу са Стаљином.
Link to comment
  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    58

  • Lancia

    34

  • Roger Sanchez

    28

  • Molder

    28

ni u najludzim snovima.... Tile je bijo teorija karizme za Lea
Pa, Leo ne bi igrao Lea, vec JB Tita. Ne zaboravi da je gluma 1 vestina & umetnost.
Link to comment

stos mene tice, i da podvucem -- stos mene tice -- Leo nema tu vestinu.... totalni mi je streber koji se totalno trudi da bude najbolji na najstreberskiji moguchi nacin..... imala sam nade da che Tarantino napraviti od njega nesto* [obzirom da je iz mlogih glumaca najbolje izvuko], al kad ON nije uspeo -- neche niko*misim na nesto posebno, kao sto je recimo iz Waltza izvuko...

Link to comment

Pa, da je do mog ukusa, 95% stvari u popularnoj kulturi danas ne bi postojalo, znaci milijarde ljudi bi bili unesreceni. Stoga ostavljam te brige (eg. casting) obucenim profesionalcima.

Edited by Indy
Link to comment

e usput, kad pomenu casting, Tarantino rece kako bi voleo Deppa u nekom od svojih buduchih filmova, samo treba da smisli pravu pricu za njega.. otad mi ta njegova ideja non stop u glavi i bichu jako ljuta ak je ne ostvari

Edited by Hippie
Link to comment

Depp je otprilike zadnjih 10ak godina jedini veci smarac od Lea, ne mogu se setiti njegovog zadnjeg filma u kom sam uzivao gledajuci ga...

Link to comment

meni je ubedljivo najveci smarac onaj mali iz treceg kamena od sunca, sa tri imena. brick je dobar film, ali on i sve ostalo je bullshit

Edited by Ravanelli
Link to comment

Gordon Levitt je stvarno poceo da ide na kurac, ispade najtrazeniji glumac u zadnje vreme a realno smesan lik... Iz frizidera poceo da izlece

Edited by ducca
Link to comment
Depp je otprilike zadnjih 10ak godina jedini veci smarac od Lea, ne mogu se setiti njegovog zadnjeg filma u kom sam uzivao gledajuci ga...
finding neverland? :unsure:
meni je ubedljivo najveci smarac onaj mali iz treceg kamena od sunca, sa tri imena. brick je dobar film, ali on i sve ostalo je bullshit
sta znam, meni dobro lego i u 50/50 i u 500 days of summerdok je u looperu imao isuvise brusvilisovski pristup :happy: Edited by lostfanforever
Link to comment

kakvi ste nemaci pojma za en hatavej, vracar daje 12 poena. ovo izdanje, kratka kosa, crni autfit, crvene gilje, osmeh, grimase - totalno remek delo.

Link to comment

Što ste tol'ki hejteri. Gordon Levit realno razbija. Pogledajte ga samo u Mysterious Skin i Lookout-u. Verovatno najbolji mladi glumac u ovom trenutku,

Edited by Syme
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...