Jump to content
IGNORED

********** OSCARS 2014 ************************


fonTelefon

Recommended Posts

Klasična PPParanoja, pre je na koksu nego pozitivna i vedrog duha...
tja.. nije samo ppp[paranoja], totalno je fashionable da se napada nesto lepo, fino, prirodno.... u ovom nakaradnom svetu de zivimo
Link to comment
  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    58

  • Lancia

    34

  • Roger Sanchez

    28

  • Molder

    28

dzenifer voli cak i moja polovina koja tesko voli druge zene.
same here. :isuse: a svidja mi se dzenifer. i u filmu (nikad cula za nju pre slp), a i 'vako.sta znam, bas mi deluje da je skroz kul i neinhibirana devojka.inace, citam danas nesto kako je mucena anne hathaway (od koje mi se baca pegla, btw) ocajna zbog onog twitter naloga gde se bave njenim bradavicama (mislim da je i zatvoren u medjuvremenu). kao, ulozila je veliki trud da "popravi" svoj imidz, svesna je da je imala silne gafove (valjda misli na ono kad se pojavila na premijeri les miz bez gaca) ali eto vezbala i vezbala i vezbala svoj oscar speech ne bi li nekako postala more likeable.mislim se nesto, pa curko, ne moze to da se odglumi. po komentarima na raznim sajtovima vidim da je i dalje mnogi dozivljavaju kao nepodnosljivo nadobudnu i uobrazenu, a meni ona deluje samo kako neko ko se jako, jako trudi da se dopadne svima.sad mi smesno kako dzeni ima suprotnu situaciju: nju, po svemu sudeci, savrseno zabole kakav utisak ostavlja, a svi redom (i ne samo ovde) pustaju krv. ^_^
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...