Jump to content
IGNORED

********** OSCARS 2014 ************************


fonTelefon

Recommended Posts

seyfried?
Da....
nego na sta lici renee zellweger
I ja to pomislio dok sam gledao..... pa kako je moguće da je TOLIKO propala? Ona Ketrin Zita Rita Kita izgleda kao da joj je ćera...... a isto su godište!
Link to comment
  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    58

  • Lancia

    34

  • Roger Sanchez

    28

  • Molder

    28

Ma jeste, naravno, ali preživi ne zahvaljujući imperiji, nego zahvaljujući obećanju pobune protiv imperije. Meni je to daleko od bilo kakvog imperijalnog trijunfalizma. Upravo suprotno - naši filmovi su bolji od nas samih.
pa zapravo osim sto te filmovi uce da je spijunski posao avantura u egzoticnoj zemlji.inace, kao sto dva vojnika gledaju izmastani storyboard tako i mi gledamo storyboard o pocetku iranske revolucije na pocetku filma. jedan laze govoreci istinu a drugi govori istinu kroz laz. medjutim poruka je u oba slucaja ista: istina pripada onome ko je u stanju da isprica pricu. samim tim iranski odgovor ne cudi. oni zele da ponude konkurentni narativ argu. bas kao sto su alzirske vlasti ucinile angazujuci pontekarva da snimi film o alzirskoj revoluciji.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment
kako god: jadnici jebu kevu i jednom i drugom. zan valzan, working class hero.
Nisam još gledao jadnike, a izgleda ću morati. Imam veliku skepsu prema mjuziklu "Jadnici", oduvek. Igoovi Jadnici su mi bila jedna od važnijih knjiga u ranom pubertetu, i prosto me zbunjuje ideja da se od tako nečeg pravi mjuzikl, koji još ispade jedan od najuspešnijih u istoriji Brodveja. Working class hero u totalno kičastom buržoaznom žanru kakav je mjuzikl. Teško mi je u to da verujem.
Link to comment
ju kako smara ova dženifer. baš je slatka i luda. svi je volimo!
prva rečenica +1, druga kako-tako. treća: vidi prvuima nas dosta kojima ide i na živce, meni izgleda kao da je na kokainu... a možda se takva jadna i rodila :s_w:
Link to comment
Nisam još gledao jadnike, a izgleda ću morati. Imam veliku skepsu prema mjuziklu "Jadnici", oduvek. Igoovi Jadnici su mi bila jedna od važnijih knjiga u ranom pubertetu, i prosto me zbunjuje ideja da se od tako nečeg pravi mjuzikl, koji još ispade jedan od najuspešnijih u istoriji Brodveja. Working class hero u totalno kičastom buržoaznom žanru kakav je mjuzikl. Teško mi je u to da verujem.
Nemoj ni sad popustati kad nisi popustio pred izvedbom istih vec nekoliko godina u Madlenijanumu ili mjuziklu Alan Ford.
Link to comment
prva rečenica +1, druga kako-tako. treća: vidi prvuima nas dosta kojima ide i na živce, meni izgleda kao da je na kokainu... a možda se takva jadna i rodila :s_w:
meni nikakva riba ali kazu ljudi i zene da dobro glumi. ce pogledamo.
Link to comment
prva rečenica +1, druga kako-tako. treća: vidi prvuima nas dosta kojima ide i na živce, meni izgleda kao da je na kokainu... a možda se takva jadna i rodila :s_w:
такав таленат као што је њен не иде уз персоналити који се свиђа свакој баби.мала је Богиња.
Link to comment
такав таленат као што је њен не иде уз персоналити који се свиђа свакој баби.мала је Богиња.
nikad se nismo slagali oko zena ko zna zasto je to dobro.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...