Jump to content
IGNORED

********** OSCARS 2014 ************************


fonTelefon

Recommended Posts

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    58

  • Lancia

    34

  • Roger Sanchez

    28

  • Molder

    28

ovde se očigledno sukobljavaju 2 različite struje sviđanja... ništa ne zameriti, sve je to stvar ukusa ali ne preterujmo... nisu boginje ni kurve...dobro možda se neke predstavljaju kao takve alione samo rade svoj posao a na nama je da ih volimo kao takvehttp://www.youtube.com/watch?v=JXQIYxS-Q00

Link to comment
dzenifer voli cak i moja polovina koja tesko voli druge zene.@kobni: ja sam otisao veoma skeptican ali cinjenica da je danas moguce, bez zaostatka, biti na pravoj strani barikada samo u ovom spektaklu zapravo govori nesto o istrajnosti vigoove vizija koja je izgleda poslednji put da je neko pisao o radnicima za radnike. dzekmen je odlican a scene na barikadama su sam vrhunac filma i cine zgodan counterpoint prikazima revolucionarnih barikada u argu koji u slikama istocne prestonice prepoznaje i upozorava na moguci haos na ulicama velikih gradova danas od kaira do njujorka.. jos samo kada bi crowe znao da peva. zapravo ovaj film nije mogao da dobije oskara. bez zaostatka se izjednacava ljubav i revolucinarni akt dok studenti potpuno atipicno za holivudsku produkciju od kraja sedamdesetih stoje jasno na levim pozicijama i njihov fanatizam je nesto cemu se treba diviti a ne strahovati od.dobar tekst - http://jacobinmag.co...nd-its-critics/
Pa da, rekoh da ću ga ipak pogledati, pre svega zato što je film, a tu mjuzikl ima mnogo širi dijapazon značenja i funkcija. Videćemo koliko je skrupulozno tretirano to scenografski i u kostimima. Svako zasenjivanje publike sjajem je kontraproduktivno što se samih Jadnika tiče.Dobar deo moje skepse ide i od Džekmena, koji mi nije, blago rečeno, omiljeni glumac.
Link to comment
Pa da, rekoh da ću ga ipak pogledati, pre svega zato što je film, a tu mjuzikl ima mnogo širi dijapazon značenja i funkcija. Videćemo koliko je skrupulozno tretirano to scenografski i u kostimima. Svako zasenjivanje publike sjajem je kontraproduktivno što se samih Jadnika tiče.Dobar deo moje skepse ide i od Džekmena, koji mi nije, blago rečeno, omiljeni glumac.
zapravo je fenomalan :Di da prilicno je raskosno ali sve je funkcionalno. sto bi reko kauboj - katedrala.
Link to comment
Pa da, rekoh da ću ga ipak pogledati, pre svega zato što je film, a tu mjuzikl ima mnogo širi dijapazon značenja i funkcija. Videćemo koliko je skrupulozno tretirano to scenografski i u kostimima. Svako zasenjivanje publike sjajem je kontraproduktivno što se samih Jadnika tiče.Dobar deo moje skepse ide i od Džekmena, koji mi nije, blago rečeno, omiljeni glumac.
:P
Link to comment

Zapravo En Hatavej ima bas zgodnu frizuru. Ali ume da bude iritantna koliko i simpaticna.Ova vasa Dzenifer je slatka ali mi od tolike spontanosti i cerekanja dok prica deluje i izvestaceno. Glas ?!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...