Jump to content
IGNORED

********** OSCARS 2014 ************************


fonTelefon

Recommended Posts

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    58

  • Lancia

    34

  • Roger Sanchez

    28

  • Molder

    28

deluje mi da se previše krevelji i luduje, kad je to bilo dobro?
Šta je trebala, da dobije oskara sa 22 i da bude hladna ko špricer? Cura je šarmantna do besvesti, spontana i duhovita. <3
Link to comment

dzenifer voli cak i moja polovina koja tesko voli druge zene.@kobni: ja sam otisao veoma skeptican ali cinjenica da je danas moguce, bez zaostatka, biti na pravoj strani barikada samo u ovom spektaklu zapravo govori nesto o istrajnosti vigoove vizija koja je izgleda poslednji put da je neko pisao o radnicima za radnike. dzekmen je odlican a scene na barikadama su sam vrhunac filma i cine zgodan counterpoint prikazima revolucionarnih barikada u argu koji u slikama istocne prestonice prepoznaje i upozorava na moguci haos na ulicama velikih gradova danas od kaira do njujorka.. jos samo kada bi crowe znao da peva. zapravo ovaj film nije mogao da dobije oskara. bez zaostatka se izjednacava ljubav i revolucinarni akt dok studenti potpuno atipicno za holivudsku produkciju od kraja sedamdesetih stoje jasno na levim pozicijama i njihov fanatizam je nesto cemu se treba diviti a ne strahovati od.dobar tekst - http://jacobinmag.com/2013/01/les-miserables-and-its-critics/

Link to comment

sve ok. jedra, glumi, za ošin je... al nema tu spontanosti & prirode. kao suvise pijana riba na zurci, koja je dosla da se glupira. no likekoks je dobra pretpostavka

Edited by Ravanelli
Link to comment
sve ok. jedra, glumi, za ošin je... al nema tu spontanosti & prirode. kao suvise pijana riba na zurci, koja je dosla da se glupira. no likekoks je dobra pretpostavka
Klasična PPParanoja, pre je na koksu nego pozitivna i vedrog duha...
Link to comment

Garantovano joj i smrdi iz usta.....No da se vratimo na temu, Oscar. Neko je bio rekao, i složio bih se sa time, da Argo nije zasluzio baš da se nominuje za oskara. Meni se film dopao, ali takođe delim to mišljenje - dobar film ali ima i mnogo boljih za oskara. Argo je kao neka naracija dogadjanja, poludokumentarac itd..

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...