Jump to content
IGNORED

********** OSCARS 2014 ************************


fonTelefon

Recommended Posts

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    58

  • Lancia

    34

  • Roger Sanchez

    28

  • Molder

    28

Di Kaprio je mnogo bolji glumac od ove dvojice, zajedno. Jako potcenjen. Na žalost.
Dal je bolji od Waltza to ne znam, ali jeste pocenjen jako. Zaboravljene su mu mnoge odlične uloge, pre svega Total Eclipse, pomenuti g. grape, Basketball Diaries, Romeo i Julia, itd. Ko osporava DiCapria, stvarno mora da pogleda Total Eclipse.
Link to comment

Ja ga nesto ne mirisem, mada se moram sloziti da je bio odlican u Catchu, a i u Djangu je bio jedna od svetlijih figura, prijatno iznenadjenje za mene... Akciona sranja gde on glumi zajebanog baju su za ogroman facepalm. Prosto mu ne leze takve uloge, dzabe je. I ide mi na k. Scorsezeova opsednutost doticnim.

Link to comment

on je meni jedino iz mladzih dana delovao ok kao glumac.. prirodno, misim nekako.. prirodno glumeo.. podnosljivo/prihvatljivo/bem li ga.... ni tad ga nisam gotivila nesto, al mi je bijo, eto, ok..... sve ovo poslednje sto je radijo mi je ultra nepodnosljivo........ a trudim se da ne bude tako, stvarno... ne kazem da njegovi fanovi pojma nemaju, cisto i personalno je ukus u pitanju

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...