Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

19 hours ago, kobni zelaya said:

 

Pa to je i bez toga jasno. Inače bi oni igrali za repku. Siledžijstvo bogatih klubova, ne treba Kokoškov ništa da objašnjava.

 

19 hours ago, 1n54jd3r said:

Pa jasnije je da se timovi itekako pitaju i imaju uticaja na odluku igraca da li ce igrati za repku...

 

denver bukvlano moze da poduva jokicu, nema nacin da utice na nejgovu odluku. to sto jokic ne igra za reprezentaciju je iskljucivo njegova zelja. teoretski klubovi ne mogu nikoga da nateraju da ne igra, ali naravno da igraci koji su na granici da upadnu u rotaciju imaju pritisak. igraci kao sto je joic mogu trenera da samraju penisom. 

Link to comment

pričamo o ligi u kojoj superstarovi forsiraju trejdove tako što im se digne patka i kažu e neću više da igram ovde iako imam validan ugovor, moj tim je procenio da ja ne mogu da igram da sam povređen i to je to. i još onda kaže e neću da me trejdujete u toronto, hoću u la. da jokić kaže otići ći u kinu i na sve to ću da propustim prvih mesec dana sezone jer sam tako u mogućnost meloun bi mesec dana pričao o značaju nacionalnih timova bukvalno

Link to comment

Slazem se i zato nema razloga da Djordjevic ili bilo ko ovdje bude veci Meloun od Melouna i nesto zamjera Jokicu kad mu se digne da ne igra.

 

Kokoskov je takodje u pravu kad kaze da ce Jokic igrati kad se poklope kockice i to tako mora da bude. Svako veliko takmicenje koje odigra je cist plus za Srbiju. 

Edited by MiddleClass
Link to comment
3 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

 

 

denver bukvlano moze da poduva jokicu, nema nacin da utice na nejgovu odluku. to sto jokic ne igra za reprezentaciju je iskljucivo njegova zelja. teoretski klubovi ne mogu nikoga da nateraju da ne igra, ali naravno da igraci koji su na granici da upadnu u rotaciju imaju pritisak. igraci kao sto je joic mogu trenera da samraju penisom. 

 

 Ok, Denver ne može da utiče na Jokića, u pitanju je njegova odluka, dakle - za sve ostale osim zvezda, važi da je u pitanju siledžijstvo bogatih klubova, koji se trude da spreče igrače da igraju za repku. Jel' može tako?

 

Link to comment

Ne moze tako, ali vise smisla ima raspravljati sa mojim dedom o slobi milosevicu nego sa tobom o ovome, a i manje si informisan. Izvini sto moram tako grubo ali stvarno vise nema smisla.

Link to comment
20 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Ne moze tako, ali vise smisla ima raspravljati sa mojim dedom o slobi milosevicu nego sa tobom o ovome, a i manje si informisan. Izvini sto moram tako grubo ali stvarno vise nema smisla.

 

Prvo, ti si mene kvotovao, i ti si započeo ovu priču da bi u već u sledećem postu shvatio kako nema smisla raspravljati samnom. Budi dobar sledeći put pa shvati da sa mnom ne vredi raspravljati odmah, pre no što poželiš da me kvotuješ.

Pretvaraš se u pasivno-agresivnog dansvera koji voli da se obraća samo kada može nešto da prikenja.

A tvoja priča, koliko god bio informisan, ne pije vodu jer neko je u krivu, ili Kokoškov ili ti, a on je valjda bolje informisan od tebe.

 

Quote

Jokić mnogo toga radi za našu zemlju, za naš sport i košarku. Mislim da ne bi trebalo praviti veliku tenziju i veliku priču. Postoje objektivni razlozi ukoliko ne igra. Trebalo bi napraviti takvu relaciju sa njim da kad bude mogao da igra za repzrezentaciju, to učini.

 

 

Link to comment

Mozda je tebi bilo jasno, ali to nije jedna od fraza koje se svako malo mogu ovde procitati. Naprotiv, svi ili skoro svi forumski NBA poznavaoci i oni koji se tako predstavljaju tvrde suprotno od ovoga sto je rekao Kokoskov i navode primere superstarova koji su se redovno odazivali kao sto je Gasol uz obavezno nipodastavanje forumasa koji nisu veliki NBA fanovi. Btw, ja volim NBA ali mi je ta praksa na ovom forumu oduvek bila odvratna. 

Link to comment
5 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

 

 

Haha, nisam ni video ovo spustanje kobnog od strane Kojota pre pisanja prvog posta, a desilo se upravo ono sto sam napisao da se redovno desava i to instant. :D

 

Neko ko na forumu vazi za nekoga ko bas i ne voli NBA, prokomentarise izjavu NBA trenera koja donekle potvrdjuje njegovu kritiku NBA i odmah ga bezobrazno napenali jedan od forumskih NBA magova a ostali terciraju. Bez da uopste uzmu u obzir sta je Kokoskov zapravo izjavio. 

 

Kojote, slucajno sam te kvotovao i sad mi glupi telefon ne da da obrisem. Nije mi namera da ti se direktno obracam. 

Edited by Heaviside
Link to comment
23 minutes ago, kobni zelaya said:

 

Prvo, ti si mene kvotovao, i ti si započeo ovu priču da bi u već u sledećem postu shvatio kako nema smisla raspravljati samnom. Budi dobar sledeći put pa shvati da sa mnom ne vredi raspravljati odmah, pre no što poželiš da me kvotuješ.

Pretvaraš se u pasivno-agresivnog dansvera koji voli da se obraća samo kada može nešto da prikenja.

A tvoja priča, koliko god bio informisan, ne pije vodu jer neko je u krivu, ili Kokoškov ili ti, a on je valjda bolje informisan od tebe.

 

 

 

 

nisam mislio na ovo danas vec generalno na sve sto si pisao na ovoj temi, samo predrasude i poluinformacije, tako da nema smiska raspravljati.

Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

nisam mislio na ovo danas vec generalno na sve sto si pisao na ovoj temi, samo predrasude i poluinformacije, tako da nema smiska raspravljati.

 

Odlično, sledeći put se seti toga pre nego što ti padne na pamet da me kvotuješ, na levo krug  i sve će biti ok.

 

Čuj, iznosim poluinformacije - ja bre nisam uopšte iz košarkaškog sveta i nemam nikakve informacije osim onog što vidim na utakmici, ili što pročitam u štampi, u kojoj uglavnom i ne piše ništa. A i realno mi i pište jaja za bilo kakve insajderske informacije. Kad uspeš suvislo, bez histerije da (sebi pre svega) odgovoriš na pitanje kako to da baš igrači koji igraju u NBA se mnogo ređe odazivaju u reprezentacije, nego oni koji igraju u Evropi, siguran sam da ćeš se osećati mnogo bolje. Hvala i doviđenja.

Link to comment
On 4.1.2019. at 19:37, kobni zelaya said:

 

Odlično, sledeći put se seti toga pre nego što ti padne na pamet da me kvotuješ, na levo krug  i sve će biti ok.

 

Čuj, iznosim poluinformacije - ja bre nisam uopšte iz košarkaškog sveta i nemam nikakve informacije osim onog što vidim na utakmici, ili što pročitam u štampi, u kojoj uglavnom i ne piše ništa. A i realno mi i pište jaja za bilo kakve insajderske informacije. Kad uspeš suvislo, bez histerije da (sebi pre svega) odgovoriš na pitanje kako to da baš igrači koji igraju u NBA se mnogo ređe odazivaju u reprezentacije, nego oni koji igraju u Evropi, siguran sam da ćeš se osećati mnogo bolje. Hvala i doviđenja.

evo da probam ja da odgovorim

mozda zato sto ti igraci igraju na nizem nivou (ovi u evropi naravno)

pa im igranje na ep, sp em predstavlja vrhunac karijere, em im moze doneti bolje ugovore

 

sa druge strane nekom ko igra u nba, tesko da ce igranje na ep podici status

 

i onda se sve svede na to da igraci na pojedinacnom nivou prelamaju da li im je bitnije da igraju za reprezentaciju ili eventualno deo vremena provedu radeci individualno na sebi i(li) u klubu

a tu opet citav niz faktora, od mozda najvaznijeg pomenutog kakav igrac ima status u klubu/ligi (koliko je blizu hardenovskog tretmana :D ), u kakvom mu je stanju telo, u kojoj godini ugovora je itd

 

 

i mislim da je tu kljuc problema. sto mnogi ne prepoznaju ili jednostavno ne zele da vide kako stoje stavri u kosarkaskom svetu

sto prema nba, ali i prema npr evroligi kao drugom nivou takmicenja, jer da je drugacije ne bi fiba forsirala jebene prozore u terminima tog takmicenja

oni sami sebi bukvalno pucaju u noge

evo sad su dobili da im sp nece igrati sampion evrope (:laugh:) sa dva vrhunska nba igraca i hrvatska sa nekoliko nba igraca

ne trebaju njima uopste (nba) klubovi da bi kvalitet igraca koji se pojavljuje na zavrsnim turnirima bio vrlo upitnog kvaliteta

Link to comment

za pocetak, broj nba igraca koji izbegava igranje za nacionalni tim je zanemarljiv, narocito onih bitnijih. ne znam zasto jos pokusavate da raspravljate sa covekom koji fura neku agendu o necemu sto ga ne zanima i ne zeli da se informise po sopstvenim recima, a argumente nikakve ne prihvata. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...