Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

  • 2 weeks later...
Quote


"E tu onda dolaze neki igrači koje čekamo poput Pena, Todorovića i svih onih mlađih koji su se pojavljivali do sada sa nama. Kroz naš sistem je do sada planski prošlo 40 igrača. Sad smo za kvalifikacije pozvali jednog igrača kako bi ušao u sistem. To je Uroš Luković. Ne zaboravljam generaciju U20 Gudurić, Rebić, Jaramaz. Od njih može da se dosta izvuče. Tu je Pecarski, prošle godine je bio kod nas u bajernu, i ja sam insistirao da dođe ovde da bi pre svega atletski napredovao", rekao je Đorđević.

Bas  su lepo isplanirali smenu generacija:laugh: Pa ono sto je najtalentovanije je od 2000  generacije pa na nize kakvi crni Rebic ,Peno i Jaramaz:unsure:

Link to comment

Naredne 3 godine bi svi trebali biti tu, SP19, OL20 i EP21. Nakon toga će verovatno otići ekipa iz 80-ih, Teo, Bjelica, Raduljica, Boban, Mačvan, Milosavljević, Lučić.

I dalje će ostati jaka osnova Jokić, Bogdanović, Gudurić, Micić, Milutinov do OL 2024. Za Nedovića, Jovića i Kalinića zavisi o povredama, u kakvom će stanju biti njihova leđa.

Link to comment

To što cjelavi sad pominje Pena, Jaramaza i ekipu više može da služi njima kao podstrek da nagaze nego bilo kakva garancija. Daleko je 2022, ko zna šta će biti do tada.

Link to comment

Jebote

 

PG Mičić 1994

SG Gudurić 1995

PF Jokić 1995

C Milutinov 1994

 

Ne moramo brinuti za budućnost reprezentacije još jedan olimpijski ciklus

 

Još Zagorac 1995 da proigra na SF.

Link to comment

Pa Bogdanovic,Kalinic,Jovic, stakleni Nedovic su svi u najboljim igrackim godinama. Problem je sve njih okupiti zajedno , ili su  povredjeni ili nece da se odazovu selektoru . Imamo i kvalitetnu bazu mladih igraca, juniorska reprezentacija je prvak evrope, dosta talentovanih igraca u  2000 godistu i nize,bicemo mi dugo u evropskom i svetskom vrhu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...