Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Radman - banana ofkors

Tomasevic - izdaja, prvi igrac koga sam klinacki obozavao u zvedinom dresu koji je presao u partizan, svet mi se srusio, imao sam jedno 10 godina

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Asocijacija na Jarica - Rakocevic.
Asocijacija na Radmanovica - kad je ispuc'o basket u publiku i pogodio neku ribu uglavu.
Asocijacija na Tomasevica - balkon 1995. :D

Link to comment

Ja kad pomislim na Tomaševića stvori mi se neka nedefinisana scena u glavi (nedefinisana u smislu da on možda je u reprezentativnom dresu, Partizanovom, Budućnosti...) gde stoji levo odmah ispod koša i nabija loptu u donji obruč, onda je pokupi i opet šutne... I tako 3 puta za redom dok na kraju ne ubaci :D

Link to comment

Radmanović - ono ateriranje na glavu nakon kucanja u kontri :( i to što je u NBA otišao iz FMPa nakon neke svađe sa Zvetzom (ne sećam se detalja, samo nekog intervjua dok on sedi na parketu u FMPovom dresu)

Link to comment

Evo i mojih asocijacija za dnevnik.

 

Jaric - A Marko ljubi Adrianu.. I otac mu. 

 

Tomasevic - najbolje gradjenje ikad, veliki mosarkaski iq i premali ljudski kvaliteti. 

 

Radman - talentovana budala. 

 

Peja - bolje bi ti islo plivanje, veruj mi... Predraze sine, mora li ta Amerika...

Na tebe je red (najgora gluma u bilo cemu ikad). 

 

Teo - madjija. Najveca nepravda. 

Edited by Timmy
Link to comment

Tomašević - lakat u glavu kada mi je nabio kada smo na kampu igrali 6 na 3 (tomašević i dva klinca od 8 godina npr) 

Malo sam ga povukao sa leđa i poljubio beton vreli Zlatiborski :D:D

Link to comment
Tomašević - lakat u glavu kada mi je nabio kada smo na kampu igrali 6 na 3 (tomašević i dva klinca od 8 godina npr) 
Malo sam ga povukao sa leđa i poljubio beton vreli Zlatiborski [emoji3][emoji3]
Kad smo kod lakta i Tomaševića... mučko udaranje laktom u glavu Ratka Varde. Varda imao potres mozga. Tad je Tomašević igrao za Budućnost, igrali su u Podgorici protiv Partizana... Sećam se scene kao da je juče bila.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Tomašević je jeziv lik. Kad god se negde pojavi deluje kao lobotomiran. Ili zombi.

Od svega košarkaškog ja se najživlje sećam da je stajao iza Artemija na onom mitingu kada se dotični molio za upokojenje Vlade.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...