Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

ja mesam to nabadanje sa onim "patriotskim" kad je gilic nabo rebracu

msm, secam se kao da je juce bilo atmosfere u oba slucaja

ovamo tomas presao u drim tim buducnosti, maltene nasa reprezentacija nasa bez prve petorke, ono valjda po imenima jedan od najjacih ex sfrj timova ikad, a ovamo ostali klinci i varda koji dobija sansu

 

a gilic se desio kad je rebraca sa paom valjda dosao nesto nedugo posle sankcija, verovatno prva el partizanova povratnicka sezona

 

ali iz nekog razloga mesam detalje sa same utakmice, odnosno nabadanja

 

a asocijacije rerezentacija/nba

prva kosarka koje se secam je reprezentacija i cibona

jer sam preko reprezentacije se zaljubio u petrovica i onda pratio najpre cibonu, nesto kasnije netse

znao sam imena svih saigraca i to mi bilo ispred domace kosarke

 

u nekom kasnijem periodu medju gomilom postera pamele, stajao divac kako zakucava u dresu lejkersa (ok, kapiram kako moze zvucati, ali istina ziva :D )

a nba uopste nisam mnogo gledoa direktno

nisam imao priliku

 

ali kapiram da se vecina navuce na ono najbolje sta ima u ponudi

 

a navijanje za reprezentaciju je neuporedivo sa ostalim

 

zapravo kosarkaska reprezentacija i fk zvezda u evropi su mi u tom smislu uvek najvise emocija izvlacili, ali sto se konkretno kosarke tice ubedljivo ispred ostalog reprezentacija

 

 

samo sve to nema veze sa pocetnom tezom, da nba kosarkasi ne igraju za reprezentacije i to sto im to zabranjuju klubovi

Link to comment
9 minutes ago, salerokada said:

Tomašević je jeziv lik. Kad god se negde pojavi deluje kao lobotomiran. Ili zombi.

Od svega košarkaškog ja se najživlje sećam da je stajao iza Artemija na onom mitingu kada se dotični molio za upokojenje Vlade.

+1

 

nije slucajno zavrsio u zilotima 

 

napisao sam to vise puta, ali iz ove perspektive zaista nestvarno deluje da je od one cuvene partizanove centarske trojke od pre 20 godina jedino drobnjak medjed ispao normlan lik

 

ova budaletina pravoslavni zilot, koji organizuje nekakve crkveno-sportske kampove

a kotur se tripuje da je saman :D

 

Link to comment

To A Rebracom je bio Eurokup ili kako se to tada zvalo. 

 

Meni se cini da je to bilo npr 2000te.

 

Nabada magarac Rebracu, a ceo Pionir jebe sve po spiksku Gilicu. Bas mi ostala upecatljiva scena. Govedo mesarsko mucki udara nasu legendu. Mrsh govedo nek si sto puta u svetom dresu. 

Link to comment

pa to, istripovao se nesto kao brani sveti dres, deblo jedno

bilo drugacije vreme tad, rts/sps je bacao neku pricu da su svi ti koji igraju u inostranstvu na pragu izdaje otadzbine

a normalni ljudi u neverici gledaju sta bizgov radi

Link to comment

Divac - legendarni centar KK Crvena zvezda i patriotskih 700,000 maraka

Peja - NBA trojkas

Toni Kukoc - Jugoplastika (isto za Radju)

Marko Jaric - pijanica za volanom svog SUV tokom priprema reprezentacije/turnira u BG

Radman - banana

 

Link to comment
21 minutes ago, pbg12345 said:

napisao sam to vise puta, ali iz ove perspektive zaista nestvarno deluje da je od one cuvene partizanove centarske trojke od pre 20 godina jedino drobnjak medjed ispao normlan lik

 

Da li je? :D

Link to comment

ma sta kazes?

 

steta sto ne mozes videti, odmah bi promenio misljenje

evo covek okacio drobnjaka kako siluje kokosku i jos tera malu decu (verovatno njegovu) da sve to gledaju i snimaju :ohmy:

Link to comment

salim se ja malo :)


 

Spoiler

 

ali mnogo si ozbiljan i nekako...

ne znam kako da se izrazim, a da ne bude uvredljivo

 

kao da pises pred kavom komisijom, pa se trudis da das tacan odgovor

forum, neobavezna prica, sprdamo se, mozda nasmejemo usput ili cak i nauciomo/podsetimo se neceg

nije od zivotne vaznosti pobediti i "dati najbolji moguci odgovor"

svi smo milion puta pogresili u proceni ili zauzeli stav iza kog kasnije nismo vise stajali ili u krajnoj liniji nismo bas ni ponosni na njeg

boze moj, nije da od reci forumske ikom zavise zivoti karijere, sta god

 

 

takav utisak sam stekao poslednjih dan,dva, tri sto na ovoj, sto na partizanovoj, sto na jos nekim sportskim temama

 

 

inace covek je okacio onu smesnu drobnjakovu nba reklamu :D

 

da, u tom nekom periodu, cini mi se nba 2003 drobnjaka vodili kao sf :D

 

Link to comment

Asociacije:

Divac-Kad god se njega setim prvo sto mi pada na pamet je:dzaba brate ali ne mogu za Hrvate :D

Stojakovic- Trica 

Radmanovic- Brojanica. Lik je za vreme eura 2005 na svakoj ruci imao po 5,6 brojanica :D 

Danilovic-Kucanje preko Sabonisa

Djordjevic-42 poena Litvaniji i trojka Hrvatima

Tomasevic-slobodna bacanja

Jaric- ne volite ga zbog 2005 ali na svim ostalim prvenstvima je ginuo za repku kao Hrvati sto ginu za fudbalsku repku. Kupio me je 2007,niko ziv nije hteo da igra za Mokinu repku koja je bila najgora repka u istoriji,a on se je odazvao bez problema, hteo je da pomogne svestan da je 2005 na euru usrao stvar sa svojim nocnim provodom. Bili smo zadnji na tom prevenstvu a on je bas ginuo u sve tri utakmice. Protiv Grcke je hteo da resi mec ali nije uspeo. Jaric car za mene.

 

Pbg Buducnost sezona 99/2000 :Hail:.Da nisu onako kilavo usli u sezonu mozda su i mogli do final fora. Falio im je samo strasan plej, morali su vec tada dovesti Rakocevica ili Obradovica koje su doveli godinu dana kasnije.

Edited by Cash
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...