Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Nije pod pritiskom no je sam odlucio da odmori i ja sa tim nemam problem bas zbog tih 10 godina. Svi vi koji pominjete pritisak mu u stvari zamjerate no vas je blam to da napisete.

Kako si iz prve recenice dosao do druge to samo ti znas.

 

Mozda je odlucio da odmori zbog pritiska, mozda je odlucio da odmori na svoju ruku, a mozda je stvarno povredjen, kakve veze ima? Svako ko nakon prvog zaradjenog miliona provede nedelju dana u reprezentaciji je za mene heroj jer je odlucio da odvoji nedelju dana svog zivota za nesto sto njemu/njoj materijalno apsolutno ne treba. Sve i da posle tih nedelju dana kaze da se predomislio i zavrsi reprezentativnu karijeru za sva vremena.

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Evropsko prvenstvo ili treba ukinuti ili samo da ga igraju igraci koji igraju u Evropi. Ionako se sve na kraju svede skoro na ovo drugo, samo se ljudi bezveze loze i nerviraju, usput i okrpe ponekog igraca da je izdajnik, picka i tako to. Evropa je postala americka kosarkaska kolonija i cela ta prica o tome kako se igraci pitaju da li ce da igraju ili nece je cista besmislica, u rangu cuvene preambule o Kosovu u ustavu Srbije. Nikada nijedna evropska ekipa nece otici na EP sa svim NBA igracima, ubuduce verovatno nece ni s vecinom, dolazice samo oni za koje NBA klubovima generalno svira patka jer nisu preterano bitni za tim. Ovako lepo napravis prvenstvo na kojem nece biti dozvoljeno igracima koji igraju u NBA da igraju i onda i igraci i reprezentacije znaju na cemu su unapred pa onda tako i planiraju. NBA igraci neka igraju svetska prvenstva i Olimpijade gde i Ameri dolaze sa NBA igracima i to je to.

 

Kvalitet tih prvenstva ce biti manji ali ce prvenstva biti ujednacenija jer je pretpostavka da jace kosarkaske nacije imaju vise NBA igraca, pruzi se malo veca sansa klincima da pikaju, moze i to da se napravi da bude zanimljivo. Kad je vec trecerazredno takmicenje koje je na listi prioriteta iza rada na telu i uvezbavanja pojedinih elemenata kod igraca individualno onda bar da znamo da je to tako i formalno kao sto je i sustinski.

Link to comment

Naravno da se igraci pitaju da li ce da igraju i da je to na kraju iskljucivo njihova odluka. NBA timovi mogu da savetuju, predlazu, kume, mole, ali nemaju mehanizam da zabrane ucesce, niti da na neki nacin nateraju igrace da urade ono sto timu odgovara. Portland je godinama na sve nacine pokusavao da ubedi Batuma da bi valjalo da preskoci neko leto zbog hronicnih problema sa zglobom suterske ruke (koji su stvarno uticali na njegovu igru) i nije vredelo.

 

Pogotovo igraci kao sto je Jokic imaju svu moc. Da nece Denver da ga trejduje, smanji mu minutazu ili da mu ne da max i tako pusti najvecu vrednost da ode za dz? Prosto, prioriteti igraca su drugaciji od onoga sto bismo mi voleli.

Link to comment

Prosto, prioriteti igraca su drugaciji od onoga sto bismo mi voleli.

sto je na kraju krajeva potpuno ok.

tojest, ako nisi mirelam.

 

kapiram da je zeleo da se odmori pred nesto sto ce svakako biti vrhunac u njegovoj karijeri, bez previse vremena za popravni.

ako je to u pitanju, sto je skroz legitimno, voleo bih samo da je odmah to rekao.

mislim, svakako se nadam da nije povreda u pitanju.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Zavisi od igrača. Puno njih živi od repke. Na primer Raduljica, da nije bio odličan u repki sada bi igrao drugu tursku ligu. 

Teodosić je bio blizu toga da izvisi u Olympiakosu ,ali kada je pogodio preko Garbahose , prijavili su ga za evroligu.

Skoro svim igračima skoči cena posle uspeha sa državnim timom. 

Tako da svakako imaju korist , nije u pitanju samo njihov patriotizam ima i onaj opipljivi deo.

 

Više ne razumem one koji se ne odazivaju. Pada mi na pamet ona dileja Micov.

Link to comment

nije teo visio kada je pogodio protiv garbahose vec pre prvenstva u sloveniji. seoznu nakon toga je pokidao. micov se odazvao ali ga je ovaj lazni selektor izbacio.

Link to comment

 Da da na to sam mislio. U Sloveniji a Garbahosa je bio na sledećem takmičenju.

 

Ma Micov se uvek ponašao kao delikvent,hoće neće,povređen nije povređen , dokurčio svima

Link to comment

ep u sloveniji je bilo 2013

trojka preko garbahose 2010

a teodosic je za olimpijakos igrao do 2011

 

tako da mi se cini da je lumubo permutovao misleci na utakmicu protiv slovenije (ep 2009 u poljskoj) i odlicnu sezonu posle toga

a sta je fakundo mislio to verovatno ni on sam vise nije siguran :)

 

 

 

nego, moguce da su i teo i djordjevic bili svesni i ranije da ovaj nece igrati, ali da je bio tu zbog ostatka ekipe i sveg onog sranja sa univerzitetskom (ili koja bese) reprezentacijom

pitanjej e ko bi dosao igrati da se u startu znalo da prvenstvo propustaju i jokic i teodosic plus bjelica zbog povrede

Link to comment

Naravno da se igraci pitaju da li ce da igraju i da je to na kraju iskljucivo njihova odluka. NBA timovi mogu da savetuju, predlazu, kume, mole, ali nemaju mehanizam da zabrane ucesce, niti da na neki nacin nateraju igrace da urade ono sto timu odgovara. Portland je godinama na sve nacine pokusavao da ubedi Batuma da bi valjalo da preskoci neko leto zbog hronicnih problema sa zglobom suterske ruke (koji su stvarno uticali na njegovu igru) i nije vredelo.

 

Pogotovo igraci kao sto je Jokic imaju svu moc. Da nece Denver da ga trejduje, smanji mu minutazu ili da mu ne da max i tako pusti najvecu vrednost da ode za dz? Prosto, prioriteti igraca su drugaciji od onoga sto bismo mi voleli.

Neke stvari treba besomucno ponavljati.

Link to comment

Naravno da se igraci pitaju da li ce da igraju i da je to na kraju iskljucivo njihova odluka. NBA timovi mogu da savetuju, predlazu, kume, mole, ali nemaju mehanizam da zabrane ucesce, niti da na neki nacin nateraju igrace da urade ono sto timu odgovara. Portland je godinama na sve nacine pokusavao da ubedi Batuma da bi valjalo da preskoci neko leto zbog hronicnih problema sa zglobom suterske ruke (koji su stvarno uticali na njegovu igru) i nije vredelo.

 

Pogotovo igraci kao sto je Jokic imaju svu moc. Da nece Denver da ga trejduje, smanji mu minutazu ili da mu ne da max i tako pusti najvecu vrednost da ode za dz? Prosto, prioriteti igraca su drugaciji od onoga sto bismo mi voleli.

+1

 

To je to.

Link to comment

Bilo bi interesantno čuti šta je svako od nas razmišljavo sa dvadeset i nekom godinom i koliko je realno znao šta su mu prioriteti u životu. Čuj balavac od 20 godina vodi računa o prioritetima. Važi.

 

 

Naravno da se igraci pitaju da li ce da igraju i da je to na kraju iskljucivo njihova odluka. NBA timovi mogu da savetuju, predlazu, kume, mole, ali nemaju mehanizam da zabrane ucesce, niti da na neki nacin nateraju igrace da urade ono sto timu odgovara. Portland je godinama na sve nacine pokusavao da ubedi Batuma da bi valjalo da preskoci neko leto zbog hronicnih problema sa zglobom suterske ruke (koji su stvarno uticali na njegovu igru) i nije vredelo.

 

Pogotovo igraci kao sto je Jokic imaju svu moc. Da nece Denver da ga trejduje, smanji mu minutazu ili da mu ne da max i tako pusti najvecu vrednost da ode za dz? Prosto, prioriteti igraca su drugaciji od onoga sto bismo mi voleli.

Link to comment

Aukurac...

Ja u vezi Tea zaista imam utisak da je bila klackalica do poslednjeg momenta. Bar mi je to utisak zbog svih prethodnih "akcija" repke...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Kako se kurcite bez pokrica. Pa krenite od sebe koji radite za 500-1000e i sta sve radite od onog sto sef kaze.

 

Kako je lako kurciti se iz fotelje i reci da nema pravo sef da naredjuje i kad placa milione. Pa i kad formalno nema pravo, opet se njegova uvazava.

 

Ne pricam uopste za Tea, pojma nemamo sta se tu dogadjalo. Samo mi ude na kurac to mlacenje gloginja tudjim urcem. I jos ovaj istice da to treba besomucno ponavljati. Dok se valjda ne smore svi i prihvate taj stav, sta li.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...