Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Nedovica sam otpisao zato sam mislio da ih ima 14. I onda mi je najlogicnije bilo Micic i jedan od Lazic/Guduric.

 

Nema mi logike voditi igraca koji nije spreman (Nedovic), ali Sale bolje zna. :)

Link to comment

On je 14. Otpadaju Lazic i Micic i to je to. Nema sanse Milosavljevica da ne vodi.

 

Ne postoji ama bas nijedan razlog zasto bi Milosavljevic isao na prvenstvo, to je moj utisak posle ovih 5 utakmica. Jack of all trades, master of none, to je postao nakon povrede. Dosta je slabiji u odbrani od Lazica, Lucica i Kalinica, dosta je slabiji u kreaciji od Gudurica. Nema nijedan kvalitet da svojim ulaskom znacajno promeni ritam utakmice i doprinese nekim specijalom a nema ni kvalitet sam po sebi da bude medju glavnim igracima. Ako Nedovic bude u timu isto vazi i za Micica, nema nikakve potrebe za njim.

Link to comment

Čemu takvo striktno gledanje na pozicije, na kraju krajeva mogu i Teo/Jović da budu u određenim slučajevima bekovski par (mada je bezveze rmbati oba pleja u situaciji kad su samo dva i otišla), na spoljnim pozicijama mogu igrati još i BB, Lazić, Gudurić i Nedović, pod uslovom da ne vodi Vasu i Gagija. To je već 6, Kalina, Lučić, Machuwan, Birch i 2 centra i eto 12. Govorim o situaciji da ne idu Vasa i Gagi i npr. Štime što je s obzirom na selektorov soft spot za njega prilično nemoguće. Mada meni Gudurić najprije ne uliva povjerenje, ja bih njega ostavio doma.

Edited by James Marshall
Link to comment

Jovic, Vasa, Bogdan, Nedara, DMB, Lucic, Kalinic, Bircevic, Macvan, Stime, Kuzmic, Bobi? Kapiram da je Ljudina honorable mention od samog pocetka, ako Nedovic propusta kapiram da ce ici Gudura. Osmina finala vec za grickanje noktiju. 

Ili tozla k'o 1998 bez Divca, Paspalja, PredragSase, Savica i Djordjevica s jednom rukom i 6 Winston Yubaligasa.  :naughty:

Edited by Plajvi
Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...