Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

restorani. to cak nije bio ni njegov ceo posao, nego investitorski. nista mu nije, dobro je, zdravo, bogato, uselio se u zamak od 10 miliona funti, ima novu seriju, novu knjigu bestseler, jk rouling, pa on. koji vam je. 

Link to comment

sto bi propo, samo sto umesto 350 miliona koliko su mu prognozirali da ce imati u oktobru, sad ima 320, a 350 ce imati za par meseci, il 500 miliona, il koliko vec. znaci, ne brinite se, dzejmi je dobro i sve vi pozdravlja :D

 

 

Edited by darling
Link to comment
4 hours ago, Ras said:

Peče se patlidžan, sos od mlevenog mesa već spreman, uskoro će se sjediniti.

 

ja sam to pravila juče! :laugh:

 

danas hostov predlog za pastu fažol samo sa sočivom

 

(neko bi mogao da predlaže jelovnik za celu nedelju, ko u vrtiću. olakšao bi mi život neviđeno)

Link to comment
3 hours ago, darling said:

restorani. to cak nije bio ni njegov ceo posao, nego investitorski. nista mu nije, dobro je, zdravo, bogato, uselio se u zamak od 10 miliona funti, ima novu seriju, novu knjigu bestseler, jk rouling, pa on. koji vam je. 

 

Toliki ljudi ostali (zahvaljujući njemu) bez osnovnih sredstava za egzistenciju, a on se useljava u novi zamak? Pa kakav je to čovek?

Link to comment
On 12.10.2019. at 16:50, maheem said:

Prvi put pazario tuna steak i ..... No svejedno, kidanje! Moram vok pazariti.

 

On 12.10.2019. at 17:53, Host said:

Palamida je bas suva riba. (....)

 

16 hours ago, mlatko said:

Kad smo vec kod riba na tiganju, losos mi je (.....)

 

 

 

 

 

Super ste vi sa tim ribama ali kad vas ljubljena  odvede na svoju gajbu negde u Kotor Zalivu  i sama spremi sveže uhvaćenu oradu   to je najukusnija riba

 

 

vpoPv0m.jpg

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...