Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Zadovoljen sam ukusa spram. Što se zdravlja tiče, jebeš ga. Malo dok sam čistio sam haso. Ostalo omladina i to bez prigovora. Samo su kosti prijavljivali. Za to vreme morao sam čedar probati. Dobar čodar. Uz neki čileanski kaberne. 

 

Koji sam strožek somelijer 😂

 

Šta sam još vredno kupio u lidlu u kom sam bio drugi put u 4 dana 😂

Nem pojma. 4 para gaća. Samo pneumacku bušilcu nisam. 

Link to comment
9 hours ago, Haralampije said:

:piggy: dobre su mere :D

1 hour ago, nisam ja said:

Zadovoljen sam ukusa spram. Što se zdravlja tiče, jebeš ga. Malo dok sam čistio sam haso. Ostalo omladina i to bez prigovora. Samo su kosti prijavljivali. Za to vreme morao sam čedar probati. Dobar čodar. Uz neki čileanski kaberne. 

 

Koji sam strožek somelijer 😂

 

Šta sam još vredno kupio u lidlu u kom sam bio drugi put u 4 dana 😂

Nem pojma. 4 para gaća. Samo pneumacku bušilcu nisam. 

Ja je jedem ko neku grickalicu uvece, nisam joj nasao neki kombo. Joooj samo bih ribu jeo.

ne: ispekao dve chorizo (one za pecenje, ne suve dimljene), krompir salata, kiseli kupus, senf. Uh

kupovao sam kod poljaka kobaje posto nisam bio happy sa ovima iz marketa al sad otkrio neki coopov chorizo koji zakiva. Slatka, sočna i ukusna :piggy:

Link to comment
12 minutes ago, Jumanji said:

Pre nego sto pitam gde si kupio corizo, verovatno bi trebalo..a gde zivis?

Kod Poljaka? Dojcland?

 

 

Na privremenom radu u Sverige

Link to comment

jebao vas onaj coko sir kravica, kupila 100gr za probu, namazala na 4 parceta tonusa i izjela. dok sam jela odusevljeno razmisljala koga prvog da zovem i preporucim, toliko mi se svidelo

kad sam zavrsila i stigla do telefona smucilo mi se da sam na rubu povracanja i evo dva sata me drzi muka

nije cudo, kad sam videla sastav posle..

Link to comment
5 hours ago, InvisibleLight said:

jebao vas onaj coko sir kravica, kupila 100gr za probu, namazala na 4 parceta tonusa i izjela. dok sam jela odusevljeno razmisljala koga prvog da zovem i preporucim, toliko mi se svidelo

kad sam zavrsila i stigla do telefona smucilo mi se da sam na rubu povracanja i evo dva sata me drzi muka

nije cudo, kad sam videla sastav posle..

 

od cega je?

Link to comment

Verujem da sam danas probao najlošiju čokoadu na svetu. Neka punjena kuglica, toliko otužna i jeftina da sam morao da tražim ko proizvodi. Dobro, ni tehnički ovo nije čokolada, čak i na kutiji piše “proizvod sličan kakao kremu”. :lolol:

Theobroma Chocolate Sivac

 

Interesantno da postoji francuska Theobroma chocolat kaja deluje kao vrhunska čokolada, i sa kojom ovi očigledno nikakve veze nemaju, samo su maznuli ime.

Edited by mraki
Link to comment
jebao vas onaj coko sir kravica, kupila 100gr za probu, namazala na 4 parceta tonusa i izjela. dok sam jela odusevljeno razmisljala koga prvog da zovem i preporucim, toliko mi se svidelo
kad sam zavrsila i stigla do telefona smucilo mi se da sam na rubu povracanja i evo dva sata me drzi muka
nije cudo, kad sam videla sastav posle..
Mooolim?!?!?!
Ja ga kupula pre par dana i eno ga u frizideru, zaboravila na njega [emoji2955][emoji2955]
Link to comment
1 hour ago, darling said:

 

od cega je?

 

25 minutes ago, Jumanji said:

Mooolim?!?!?!
Ja ga kupula pre par dana i eno ga u frizideru, zaboravila na njega emoji2955.pngemoji2955.png

 

na 100gr ima 35 gr secera :laugh::isuse:

 ostalo neki otuzan deo kao maslac, tj nesto na p - produkt pri tehnologiji obrade mleka, prema guglu

+ kakao i aroma lesnika

 

@p i rusofobi jedu tonus:)

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...