Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

luk, šargarepa i paprika se izdinstaju. Posolim pa izbledniram smesu štapnim mikserom

Nalijem vodu, dodam so, biber i lovorov list pa krčkam

Na kraju dodam ribu i tucanu ljutu papriku pa kuvam još pola sata

Testa nema

  • +1 1
Link to comment

tofu sam sa zacinima (neka kineska mesavina, soja sos, kardamon) proprzio na ulju. bok choy sam stimovao nekih 4-5min. u nov tiganj ubacio bluk, djumbir, mladi luk proprzio, ubacio soja sos, kasiku paradajz pirea, zacine, dodao bok choy i tofu, promesao to i drzao na vatri ne duze od minut. na kraju naravno dodao chilly ulje (u suncokretovom ulju krckao 4min stapic cimeta, kardamon, lovor list, zvezdasti anis, zeleni biber i to sve prelio preko sudzuk paprike i bluka i sad time zaljucujem obroke :D )

 

i da probacu ponovo bok choy da iskoristim :D jos malo da ga pustim pa cu ga u saksiju

 

Spoiler

IMG_20190427_111324.thumb.jpg.68cbcfa7c7fdaa46e54ff3138be9f971.jpg

 

Edited by Barsa
Link to comment

dobro zvuci recept. ima jedan sto prodaje bok coj na kalenicu, prodjem pored njega i kao necu, dok nadjem sta cu s njim, osusice se i bacicu. evo sad znam unapred sta cu s njim. hvala :)

 

a ni ovo ulje ti ne zvuci lose...

Edited by darling
Link to comment

zobene na lenju pitu + kuvana jaja

zelim da dorucak traje zauvek. ne mora ni zbog kafe da se zavrsi, samo neka traje. 

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...