Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

3 hours ago, nisam ja said:

ma to seru ovi gastosi. ovde je umirao od gladi. onda je otišao tamo da ima xy veću platu i konačno živi kao ljucko biće. i onda lepo kad konačno ima sve sedne tako pa smišlja šta mu nedostaje da će da mre. i smisli mladi beli luk. to ovde verovatno nikad nije ni jeo. 

+1000000

Link to comment
5 hours ago, darling said:

nije mi se primio mladi luk u zivotu. meni jedenje mladog luka zemljoradnicki fazon, ono, nosis na njivu da jedes za rucak, i hrana za matore ljude, najvise za zadrigle muskarce. ni rotkvice nemam pojma cemu sluze. a kad smo vec tu, ni odusevljenje mladim belim lukom ne razumem. voc so spesl abaut mladi beli luk, cemu sluzi, sta sam propustila ne obracajuci paznju na nj.  

 

 

 

rotkvice su zakon, mlad lukac isto. može i uz pivo kao dodatak drugim grickalicama. uhh evo sad ću rotkvice da obrstim

Link to comment
Just now, bradilko said:

rotkvice su zakon, mlad lukac isto. može i uz pivo kao dodatak drugim grickalicama. uhh evo sad ću rotkvice da obrstim

+1 opasan zakon

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, renne said:

+1 opasan zakon

ljutkaste, osvežavajuće, sočne..možda grešim ali ja ih držim u vodi. tako sam umislio da ću im sačuvati svežinu do brze  eliminacije :)

Link to comment

ja kako kad. kad sam lenj ( a često jesam :sad:) onako đuture pa ih posle obrađujem.

i primetio sam kad se sparuše i staviš ih u vodu, povrate stari sjaj

 

Link to comment

jednom u školi (osnovnoj, pre mnogo, mnooogo godina) slučajno provalili lika da ima kutiju od šibica u džepu u kojoj je so. kad smo ga pitali zašto bio je prilično zbunjen što ga to uopšte pitamo - "pa za mladi luk."

 

edit: di nam je onaj smajli deda s bradom, sve nam više treba :lolol:

Edited by aram
Link to comment

Nista pritisak, nista holesteroli... :ohmy:

 

Postojalo je jedno jelo, obicno se nosilo kopacima u vinogradu, koscima i ostalim lakim zanimacijama kad upekne zvezda, od toga bolje nema: mladi luk iseckan na krupne komade i udavljen u razredjeno vinsko sirce.

To se kusalo kasikom, u velikim kolicinama i za zedj na ovim geografskim sirinama bolje nema.

Edited by namenski
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...