Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Teško da bi pojela martina a da ne primetiš da si baš pojela martina. Zbog tog smrada koji ostavljaju na malinama decenijama

ne jedem maline.

Link to comment

bravo i hvala. koliko god glupo da napisem na formu, uvek moze iz tog da se izrodi nesto da se nauci. nisam imala pojma ovo za martine, sad sve ima smisla. tenks. zbogom maline :D

 

Link to comment

Ja sam pojeo, zapravo ne pojeo, samo pregrizao martina. Sleteo mi u tanjir, nisam ga provalio dok nije bilo krc pod zubima, a ondak talas najužasnijeg ukusa ikada :yucky:

Danima, ali bez preterivanja, danima mi je taj ukus bio u ustima. Dakle +1 na "teško da bi pojela martina a da ne primetiš da si pojela martina".

 

I sad se stresem kad samo pomislim...

Link to comment

ma jebo bube. da viš ti kakvim rukama se to bere :D.

 

ja inače nisam fan voća. mislim mogu da jedem sve i sve mi je ok. al se skoro ničeg nikad ne zaželim. kao joj što mi se jede sad. osim lubenice. to kad su vrućine pa uzmeš ladan bostan. Sa dinjom sam igrao samo jedno leto. bukvalno me nešto spopalo pa sam je svaki dan jeo. ako mi neko turi pod nos poješću. elem. bio ja u malinjaku i smara me domaćin da jedem sa grane. ja mu reko jedno 40592487 puta da je u redu a on dosadan. onda kao da ga skinem s vrata i uberem jednu. sunce ti. nisam mogao stat. to sa grane jedino ima smisla. misim karenca kao ok, bube jebiga. samo nemoj prljave upišane ruke. :D

Link to comment

nije jednom srbiji vraceno voce iz inostranstva zbog noro virusa. sto je bolest prljavih ruku koje ne peres posle klonje.

 

nisam mislila da sam pojela martina, znam da ima bubica u malinama, sitnih i paucica, vidjala sam ih, sad u ovoj kutiji koju sam kupila bas sam osetila intenzivan ukus buba. a eto majo mi objasnio da je tu bio martin i zapiso. pupu daleko bila da sam ga pregrizla, jadan ti skajhajatriste, racunam da si ti primio smrdljivog martina za sve nas :D

jeste primetili inace kako nema srmdlbuba ove godine koliko ih je bivalo proslih godina? i oni otisli u eu, niko nece da ostane u srbiji. 

 

Edited by darling
Link to comment

Uh, jeste trauma, nisam okusio maline posle krckanja martina frtalj veka. A i sad kad sam pojeo pet-sest komada ovde, vodnjikavih i bezukusnih, prvo sto sam pomislio, eeee, nemaju ni pojma kako je prava malina ukusna. 

Link to comment

Pošto danas nisam imao vremena da kuvam, uzeo sam usput malo junk fooda, McDonald's po ko zna koji put nema Crispy Cheese Beef burgere, tako da sam morao da se zadovoljim (izmedju ostalog) triple cheesburgerima...

 

 

 

Spoiler

triplecheesejerema2dvylg.png

 

 

 

Link to comment
On 11.6.2018. at 20:41, precog said:

Ja patim za mladim lukom i lubenicama.
:(

 

gde si ti to gde nema mladog luka, na antarktiku? 

 

kefir zbrega, cija sjeme i breskva, i danima sam u fazonu da je to najukusnija hrana u svemiru.

 

 

Link to comment
ima mluka, ali odurnog, kao i lubenica.

Nadji negde lubenice iz Maroka, dobra varijanta dok ne stigne sezona pa uvezu iz nase zemlje i Grčke. Ista je sorta kao nase, sa semenjem. Nisam sigurna da ih drže Turci, kod mene jedna baš nemačka radnja specijalizovana za voće i povrće ima te.

 

Meni uvek tokom zime i van sezone fale višnje i lubenice i od kako sam otkrila te marokanske, uživam. Višnje su i dalje problem, jedem kompot ali to nije isto..

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...