Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

3 hours ago, adam said:

pojo rucak iz obdanista - fasirane, spanac i pire. sad pivo i fuzbal. volim vikend. 

Prijavio sam te moderaciji zbog laganja o uzrastu prilikom registracije. 

Link to comment

kad je adam bio u obdanistu jedva da je bilo i obdanista. al je hrana bila super. osim supe i sutlijasa sve voleo. jeo kao u avionu, ni mrvica da ostane. 


sad pojeo omlet i seckani paradajz pride. treba srediti gajbu i spremiti sve za rostilj, dolazi drustvo na utakmicu.

 

jelovnik -  lignje, skampi i brancin. prilog kafanski, blitva i krompir. 

 

I'm the only gay in the village :cry:

 

 

 

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, adam said:

kad je adam bio u obdanistu jedva da je bilo i obdanista. al je hrana bila super. osim supe i sutlijasa sve voleo. jeo kao u avionu, ni mrvica da ostane. 


sad pojeo omlet i seckani paradajz pride. treba srediti gajbu i spremiti sve za rostilj, dolazi drustvo na utakmicu.

 

jelovnik -  lignje, skampi i brancin. prilog kafanski, blitva i krompir. 

 

I'm the only gay in the village :cry:

 

 

 

 

 

 

neces biti jedini, doolazim! :)

Link to comment
gastarbajterska je tuga pregolema
Daj predloge za playlistu.

In other news, stvarno je tesko naci mluk da bude pravi. Jedino zbog cega volim leto i prolece su mluk, mbluk, rotkvice, paradajz, lubenice i tresnje.
Ako mi neko to uzme, cemu sve to... ponovo... Vidovdaaaaan
Link to comment
Daj predloge za playlistu.

In other news, stvarno je tesko naci mluk da bude pravi. Jedino zbog cega volim leto i prolece su mluk, mbluk, rotkvice, paradajz, lubenice i tresnje.
Ako mi neko to uzme, cemu sve to... ponovo... Vidovdaaaaan
Ovde kod mene uopšte nema mladog belog luka. Neki nisu ni čuli da tako nečeg ima. Doneli moji roditelji kad su bili skoro, bio je tako svež...deo tazbine se oduševio dok su neki zazirali da probaju.

Najedoh se višanja ova dva dana, našla juče veoma lepe, i to iz lokala.
Link to comment
Ovde kod mene uopšte nema mladog belog luka. Neki nisu ni čuli da tako nečeg ima. Doneli moji roditelji kad su bili skoro, bio je tako svež...deo tazbine se oduševio dok su neki zazirali da probaju.

Najedoh se višanja ova dva dana, našla juče veoma lepe, i to iz lokala.
Mladog belog luka, odlicnog, ima u mojim uobicajenim mestima za snabdevanje zbog blizine Francuske. Mluk, iz nekog razloga, je neresiva enigma koja zahteva ulaganje vremenskog resursa u potragu, sto me, uglavnom, mrzi. Mada, nasao sam skoro pristojan kod Francuza prosle subote :)
Link to comment
7 hours ago, precog said:

Mladog belog luka, odlicnog, ima u mojim uobicajenim mestima za snabdevanje zbog blizine Francuske. Mluk, iz nekog razloga, je neresiva enigma koja zahteva ulaganje vremenskog resursa u potragu, sto me, uglavnom, mrzi. Mada, nasao sam skoro pristojan kod Francuza prosle subote :)

posalji zenu da trazi, jeboga ti :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, ToniAdams said:

posalji zenu da trazi, jeboga ti :fantom:

trazila bi im fitosanitarne podatke za svaki od proizvoda sto imaju, prekorela sto ne hendluju voce i povrce u rukavicama + kupila persun umesto mluka. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...