Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

ja mladi luk ne koristim u ishrani, kupila sam ga par puta u zivotu. eto, ko ima nece, ko nema, oce. mladi luk je uvek zeleniji na drugoj strani. prokletstvo lepote zivota. 

Link to comment

pa kad ne jedemo rostilj, slaninu, sunku.... dok sam sve to jela, isao mi je i mladi luk. sada ga ni ja gotovo uopste ne koristim. cak retko i u zelenoj salati. a nekada sam najvolela zelenu mladu, domacu starinsku ''zguzvanu'' felu, mladi luk, mulje i limun. sad retko, samo salata i zacini...

Link to comment
13 hours ago, Majo said:

ima ih kod mene. i mlada luka. ni lubenice nisu lose :fantom:

ali nemas sira, cokolade, a ni satova, heheeheheh

12 hours ago, nezvanova said:

pa kad ne jedemo rostilj, slaninu, sunku.... dok sam sve to jela, isao mi je i mladi luk. sada ga ni ja gotovo uopste ne koristim. cak retko i u zelenoj salati. a nekada sam najvolela zelenu mladu, domacu starinsku ''zguzvanu'' felu, mladi luk, mulje i limun. sad retko, samo salata i zacini...

mladi luk je jedna od malih stvari koje cine zivot lepsim (za individuu, ne i za okolinu, ali okolinu tko sljivi). u kombinaciji sa rotkvicama, mblukom, paradajzom i mladim sirom i parcetom lepa leba prave prolece i leto skoro pa i podnosljivim za zivot. ako se u ponudu ukljuce socne tresnje i dalmatinske smokve (jos malo pa aktuelne petrovace) mogao bih i da zaboravim da me proganja trenutno ova ogavna polenska alergija i vrucina.

Link to comment

nije mi se primio mladi luk u zivotu. meni jedenje mladog luka zemljoradnicki fazon, ono, nosis na njivu da jedes za rucak, i hrana za matore ljude, najvise za zadrigle muskarce. ni rotkvice nemam pojma cemu sluze. a kad smo vec tu, ni odusevljenje mladim belim lukom ne razumem. voc so spesl abaut mladi beli luk, cemu sluzi, sta sam propustila ne obracajuci paznju na nj.  

 

 

 

Link to comment

ma to seru ovi gastosi. ovde je umirao od gladi. onda je otišao tamo da ima xy veću platu i konačno živi kao ljucko biće. i onda lepo kad konačno ima sve sedne tako pa smišlja šta mu nedostaje da će da mre. i smisli mladi beli luk. to ovde verovatno nikad nije ni jeo. 

Link to comment
9 minutes ago, darling said:

nije mi se primio mladi luk u zivotu. meni jedenje mladog luka zemljoradnicki fazon, ono, nosis na njivu da jedes za rucak, i hrana za matore ljude, najvise za zadrigle muskarce. ni rotkvice nemam pojma cemu sluze. a kad smo vec tu, ni odusevljenje mladim belim lukom ne razumem. voc so spesl abaut mladi beli luk, cemu sluzi, sta sam propustila ne obracajuci paznju na nj.  

 

 

 

 

4 minutes ago, nisam ja said:

ma to seru ovi gastosi. ovde je umirao od gladi. onda je otišao tamo da ima xy veću platu i konačno živi kao ljucko biće. i onda lepo kad konačno ima sve sedne tako pa smišlja šta mu nedostaje da će da mre. i smisli mladi beli luk. to ovde verovatno nikad nije ni jeo. 

mladog belog luka ima odlicnog, nedostaje mladi luk, ne pratite fabulu

:sad:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...