Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

i kod mene spanać treba biti na meniju, a sam sad probao sve što sam kupio pa sad spanać na hold.

 

dobar lebac,

dobar ovidur,

dobra riblja pašteta s kozama,

dobra izletnička,

dobra mortadela,

dobre masline,

dobro vino.

Link to comment

Kao Brus Vejnov sobar
Mnogo si dobar

Malopre cooking and eating: svinjski file mariniran u ruzmarinu, fish sosu i maslinovom, sos od vrganja i doooobar krompir iz rerne po dzejmiju.

Link to comment

inspirisana pastetom sa ribama i kozama, napravila svoju: na pari skuvala filete brancina i bakalara (to mi bila ponuda u frizu), dodala skuvan krompir, maslinovo ulje, beli luk i limun, ozgo persun. kod mene u kuci obicno nema hleba, al je bilo kartonske vase, dobro se slozilo, trebalo nesto da pridrzi ovu uzivanciju, a da ne ometa. ajme. 

17wvty.jpg

Link to comment

Ja sam truli kapitalista pa uvek gledam prilike da se zaradi

 

https://www.thebalancesmb.com/how-to-start-and-profit-from-a-food-blog-1794076

 

Fotke su ti odlicne, ne sumnjam da je i klopa na visini.

 

Ne znam kolko kod nas moze da se zaradi od toga al mi cinjenica da ima sve vise tih blogova govori da verovatno moze. Ako bi bio na engleskom i ciljao americku publiku zarada bi sigurno bila ozbiljnija. (mada je tu konkurencija neuporedivo veca) Pardoniram na trolu.

 

Slike su ti realno dostojne nekog profi bloga.

Edited by katamaran
Link to comment

eeee ali onda ne bih jela, nego bih radila.

hvala na podrsci, cak sam i razmisljala o tome, talentovana sam da hranu ucinim fotogenicnom, u ovom sjebanom svetu to je lukrativna vestina. i kao sto nista nisam u zivotu iskljucila, nisam ni to, ali to zahteva ozbiljan angazman, ozbiljno kuvanje i ozbiljnu opremu (jer ja sam ozbiljan covek), meni ovo trajalo 9 min kuvanja i sedam opaljenih slika aparatom koji je prakticno idiot, ima necega i u opustenosti.

ali mislicu o tome, hvala na linku:)

 

Link to comment

Nije lepo, priznajem. Dok sam jos tu da se izvinim

 

Posle jucerasnjeg bezobraznog posta sad mi sa drugaricom mudrujes da podvriskujem. Naravno da si me iznervirao.

 

btw inace si mi skroz ok lik

Edited by katamaran
Link to comment
2 hours ago, katamaran said:

Nije lepo, priznajem. Dok sam jos tu da se izvinim

 

ma jebemu sveca šta se to dešava

 

slušaj katamarane zabranjujem ti da ideš pre 15. maja i posete kaleniću

u tebe polažem sve nade,

jer ako ti odeš, ko će iskopati lemongrass, ko!?!?

edit: fuck. ako ovo čitaš, pošalji nekako znak posle 15. obaraj server u ritmu morzeove azbuke, javi nekako broj tezge

Edited by Frile
uspavalo ga ipak
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...