Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

ej dragice, pričala ona gospoja što tvrdi za sebe da je izmislila čarnok kako joj je milan rainović iz kisača baš neki dan doneo kozji kajmak da proba. tako da ima kajmaka a ima i smisla. 

 

čitsto da zamastim ovu priču o nemuvanju. 

Link to comment
On 25. april 2018 at 6:14, djeneralche said:

Mislis onako kako nije.

A dobro, tvrdoglav si kao pravi bosanac. Verujem ti da ne znas koje su granice opstine Centar. 

То ме тек није интересовало. 

Link to comment
8 hours ago, darling said:

losos uzmi bilo koji, svaki koji sam jela bio je odlican, tanko secen, cvrst, bez govnastih zalogaja. simon bi sigurno insistiro na divljem lososu, al mi bivsi jugosloveni nismo iz tog platnog razreda. za moje standarde i ikein losos je bogovski. 

 

Кад је свјежи у питању да, али пусти мене, ја сам ти потежак око хране. :)

Link to comment
9 hours ago, darling said:

:)

ko da si ga nasao. divan si. hvala.

 

mislim da ga ima samo u norveskoj. traziti brunost u danskoj je, skoro ko da si po kajmak krenuo u bosnu: nema ;)

 

hvala, mahime. 

 

 

И у неким пограничним самопослугама у Шведској, иначе то се само овдје ваљда конзумира. Ја га волим, још је бољи ако га купиш код неког на селу ко прави домаћи. 

Link to comment
12 hours ago, maheem said:

a oko lososa mi moras malo pomoci jer ima svakakvih sumnjivih.
nego, super su mi ovi skandinavci kako se trpaju međusobno. kolega svaki dan baci neki pljuc po šveđanima. kad ga budem pitao za norveške prehrambene proizvode bar znam šta me čeka

O pa Danci vs. Šveđani je ludilo.

Meni je izgledalo da Švedi gledaju na Dance sa visine kao na sitnu zemlju, a ovi na njih kao na divljake koji glume veličinu...

Link to comment
On 24.4.2018. at 22:35, darling said:

......licki sir koji prave dalmatinski refjudziz u banatu i prodaju na kalenic pijaci :D

 

 

jel to basa? basu je pravila moja lička baba, nisam videla da se prodaje negde (a volela bih da se podsetim tog ukusa)

doduše, njena basa je više bila kao ultra gusta pavlaka sa gromuljicama nego kao sir

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...