Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

On 24.4.2018. at 22:20, renne said:

PA dobro, shvatili smo da je tvoja baba jedina u Bosni pravila kajmak kajmak

 

Završena priča ali sam morao da se uključim...

Moje obe su pravile kajmak kajmak, nismo znali za domaću pavlaku, to se kupovalo. A tako su radili i svi ostali u tom kraju.

Link to comment

Jeo neki namaz od cvaraka sa cilijem. Pojma nemam ko ono pravi. Valjda svinjska mast sa ljutom paprikom i mlevenim cvarcima. Fino za na leba.

 

Uzeo u Madjarskoj radnji al defintivno nije njihovo. Pise "namaz od cvaraka sa cilijem" na srpskom dok je sve ostalo na bugarskom ili rukom.

Link to comment
14 hours ago, aram said:

Fakin stejkovi, jagnjeći kotleti i chorizo kobaje. Najbolji stejkhaus u poznatom univerzumu mi je na dvajes metara od kuće.

uh, ovo je vrlo neprijatno:)

Link to comment
3 minutes ago, aram said:

Jes vala, a još je neprijatnije što je poprilično skup :(

jel argentinci drze kafanu? meni jos u secanju ostalo mesiste, koje smo jeli kod gaucosa u madridu i to nekoj industrijskoj zoni, ja ukusnije meso nisam hasao u zivotu. od zacina samo i iskljucivo so.

Link to comment

Argentinac je bio gazda, nije imao dece pa je kafanu ostavio jednom paru koji je radio kod njega - on je hrvat, a žena portugalka. Ništa nisu promenili, meso se i dalje kupuje iz Argentine, jagnjetina sa Novog Zelanda, krompir iz Belgije, vino iz Španije... Jedino je pivo ovdašnje :D

 

Link to comment
40 minutes ago, Host said:

Odlicni argentinski stejkovi u Kelnu u birtiji originalnog imena Ponchos. Mislim da sam ti vec rekao za to mesto, (mnogo) bolje nisam jeo ni u Argentini.

Jesi, sad da li ti, da li mi je Dig rekao... overio, odlicni su. A ovi se zovu takodje originalno i nadasve razlicito - Panchos, i jos su bolji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...