Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Jebi ga, mogu da gledam sliku do sutra, neću iz nje mnogo zaključiti. Ali nemoj ni iz Nemačke da naručuješ, osim ako nije neka baš specijalizovana španska prodavnica. 

A da ne pričam da je svaka vojvodjanska domaća kobaja jedno deset puta bolja od chorizo kobasica.

Link to comment

Hvala, ovo mi je sasvim dovoljno informacija. Odavno me kopka taj chorizo a po svemu sudeci patim bez razloga.

 

Nemam kombinaciju za Spaniju pa bih morao iz Nemacke. Jos je i pitanje da li bi se moja veza uopste snasla da nadje spansku prodavnicu.

 

edit: sto me podseti da konacno moram na Djeram da vidim da li jos imaju slovacku ljutu kobaju. Ono je odlicno. Rado bih uzeo i slovacki kulen (U Brankovoj ga je neki fast food gurao na sve i ono je brutalno koliko je dobro) al nisam ljubitelj online porucivanja.

 

edit 2: cisto sumnjam da je maj idealan period za porucivanje kulena

Edited by katamaran
Link to comment
12 minutes ago, cmrlj said:

mladi luk, beli luk, papriku, paradajz, paradajz pire, ljutu dimljenu papriku i jaja.

nemam to, jedino da je naduvam :fantom:

Link to comment

mislis da je nadimis? turi kumin, ja nisam imala kumin pa sam stavila papriku, a mozes i da nastavis niz: ja nisam imao ljudu dimljenu papriku pa sam stavio...

Link to comment
13 minutes ago, cmrlj said:

mislis da je nadimis? turi kumin, ja nisam imala kumin pa sam stavila papriku, a mozes i da nastavis niz: ja nisam imao ljudu dimljenu papriku pa sam stavio...

hocu. mastovit sam ja a i dosadilo mi nesto mesiste. jedino se posle ribe, osecam ko covek.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...