Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

 

 

Neuki aranzman je moj,kao i uzitak...

 

 

Ko što meni žena prebacuje s vremena na vreme "Zašto kod tebe aranžman uvek mora da bude simetričan?" ;)

 

 

 

 

On topic: oljutio sam se od kimchija. Navikao na ovo šta spremaju po restoranima za neuku publiku, a onda kod Korejca naleteo na real deal, gde je odnos kupusa i čilija 1:1. Imam osećaj da će jutro biti kao havarija u Kostolcu B.

Link to comment

kad smo kod kimchija, jela sam (na ulicnom standu) grilled cheese sandwich sa stiltonom i kimchijem. super je kombo, ko voli kimchi i tople sendvice, preporucujem da proba.

Link to comment

U Beogradu mrtva trka jel teze naci kimchi ili stilton :(

Drugar mi rece da je video u nekom velikom Maksiju al da je bio izuzetno skup. Inace jako jednostavan za napraviti.

 

 

 

Edited by katamaran
Link to comment

u cetvrtak sam vodio 8 rusa na korean kimchi i bbq kod mene u lokalu. sve kolege, ukljucujuci i gazdu kompanije. nije puno ljuto za nas koji zivimo u aziji, ali jadni rusi, oni od ljutog samo ren i gorcicu imaju. zaboravi se covek, moji klinci ljuto pice, smeo sam sa uma skroz za ruje i opasno ih desetkovao. sef voli ljuto, ali ovi nize rangirani i ne bas. dodatni problem je sto se u firmi sprovodi politika zdravog zivota i nisu mogli da gase pivom u dovoljnim kolicinama, strpljivo su grickali i crvenili, a ja zauzet hranom nisam predlozio rizu npr, koja po mojim saznanjima i iskustvu spasava najbolje kad se oljutis.

 

jos sam narucio svih 5 vrsta kimchi koje su imali...da pokazem ljudima sta se sve iz kupusa moze napraviti  :D

 

 

Link to comment

saltimbocca, prepecen leba sa puterom i kozjim almost-krem sirom, ljute papricice u ulju i bluku, heineken 0.4 za koji treba kaucija (!), jebem mater maksiju

Link to comment

da bob marli poživi braću grke. giros je 1 prehrambeno blaženstvo. i poseban wub što gule i peku krompir a ne ono mekejn đubre koje turaju sad svuda u srbiji usranoj. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...