Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

ja sam jebeni grill master. sta master, grill god.

kakva sam rebarca ispekao u rerni, ne bih bolje ni u jami u Juznoj Karolini ispekao, kod lika koji se zove Jim Bob, za prijatelje Bubba. i ima sestru za zenu. uh.

 

dobro, presudio je kvalitet rebaraca, ono sto prodaju u Univerexportu je fantasticno.

 

inace smesno mi je da se rebarca zovu treca klasa mesa.

Link to comment

a što imam koziji kajmak ..obični,skidan sa mleka pa soljen..sunce ti poljubim što je ovo dobro,pojela sam ga kašikom sa onim tikvicama sa nau kukinga mnogo dobro :p

Link to comment

oljustis tikvice, izrendas tikvice, stavis da odstoje [da bi otpustile tecnost, mada opet moras dobro da ih iscedis jer su pune vode pa posle ne mogu da se mese], izrendas sangarepu, iseckas mladog lukca, izdrobis malko sira, dodas 2-3 umuchena jaja, brasno i so... sve to pomesas, da ne bude previse mekano ali dovoljno cvrsto da mozes da umesis kao pljeskavice..... i przis

Link to comment

pecena slaninica,grilovane tikvice,salata-krastavac,paprika,bluk i hladno,punomasno kozije kiselo mleko,uh sto je dobro ja pravila..

 

inace znam da to sve dolazi sa godinamatm,to ukusi za pihtije,crevca,skembice..e meni je tako sa ovcijim/kozijim mlecnim proizvodima i sirevima,do mesa jos nisam stigla..polako.... izvinjavam se sebi svaki put kad nesto probam koliko je dobro a ja to do sada u zivotu nisam jela jer budala!!

Link to comment

One zelene kuglice, prokelj, kuvane deset minuta u kipućoj vodi pa reširane na mulju, proždrknuo 1/4 kg uz pivo dok čekam da rozbratnica odleži po uri u foliji dok mi se peku keksi, danas je, u principu, dobar dan.

Link to comment

nisi moro da ih kuvas, mogo si ih samo umiti uljem, i sa malo aceta balzamika, par neoljustenih cenova belog luka, so, biber, pa u rernu. :)

zar sad ima prokelja?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...