Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

aha, mozda zaledjeni stvarno mora. ja sam muku mucila s prokeljom dok sam ga kuvala i parila, uvek mi je bio bzvz.

al ovaj peceni je veoma veoma ukusan, skoro da je moje omiljeno zimsko povrce za dorucak uz jaja na oko. 

Link to comment

Ja prokelj spustim pet minuta u kipuću slanu vodu, a onda ga prebacim u tiganj sa vrelim maslacem, dodam soja sos, beli luk i na kraju malo smeđeg šećera (ako stavim Heinz soja sos, preskočim šećer na kraju). :piggy:

Link to comment

 

Stavi to u spojler, nesreco, holesterol mi se utrostrucio od slike!

 

Now Eating - unapred zacinjena piletina. Gotova za 10 min, prste da polizes. Zivio nam drug Jamie!

 

image.jpg

Link to comment

dzejmi poceo karijeru kao borac protiv fast fuda, a onda zavrsio ko fast fud. jbmti sudbinu. 

 

 

ja jedem 300 grama borovnica i mali dukatos, jelo meseca :)

Edited by darling
Link to comment

Salatu od crvenog pasulja, kukuruza i borovnica. Jos idu persun, mulje, balzamiko, so i limunov sok.
Odlicno je, samo sto sam stavila previse borovnica, u srazmeri 1:1:1. Treba ih ipak biti duplo manje.

 

 

IMG_3448-537x402.jpg

Edited by belch
Link to comment

danas jeo punjene paprike [babure, btw nisu bile ogromne kao sto umeju, ali velicina je bila sasvim ok] zapecene u rerni, i salatu sa krastavcima, pavlakom, biberom, blukom + ljute, pecene papricice. uh... kao zavrsnica, kuvani kukuruz..

 

bas je bilo fenomenale!

Link to comment

Salatu od crvenog pasulja, kukuruza i borovnica. Jos idu persun, mulje, balzamiko, so i limunov sok.

Odlicno je, samo sto sam stavila previse borovnica, u srazmeri 1:1:1. Treba ih ipak biti duplo manje.

odlicno, pravicu. hipi i ti me inspirisale, borovnice u neslatkim jelima, moja je verzija s rukolom, pecenim orasima, fetom i maslinovim uljem. divna letnja salata.

ftg8ix.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...