Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Tikvice ne moraju da imaju neki izoštren ukus. Kakav ukus ima hleb? ili testenina? Koliko ljudi može da kaže da im je hleb ukusan? 

 

 

Uh, meni hleb bas ukusan, ponekad ga jedem bez iceg drugog samo sa jogurtom. Ne svaki naravno, ima i onaj industrijski, tzv "seceni vazduh".

Link to comment

uf ja volim tikvice svih oblika i boja, kako god spremljene, sa čim god spremljene

pa ću morati probati i sve ovo (đavli vas odneli)

Link to comment

kako ivy ima nade, zar nisi ti iz skole zalij mascu to je zdravije?! 

s druge strane ja cutim i radim, saljem subliminalne poruke, ne kazem meso je ubistvo, no slikam bilje da izgleda ko da ima sta da se jede :D sledeci logican korak je cvekla pasta, ko napravi nek javi je li cemu.

Edited by cmrlj
Link to comment

pa kako me to pitas ja ako nesto volim,jedem i promovisem to je povrce..ok,mast i povrce :p

samo mi je malo tradicionalniji pristup i pomalo anarho-stihijski od tvog prefinjenog sa receptima sa neta i lepim fotografijama ko iz magazina..

ali neka,neka jel vidis koliki ti imas uticajtm to svaka cast,ne kazu za dzabe da 1 slika vredi vise od 1000 reci ...pa vidi sta si napravila :D

 

inace ja taj krler za povrce zelim vec odavno samo nikako da ulozim,to kad bih imala gde bi mi bio kraj,kad ionako paste od brasna ne jedem

bila je prica pre nekako,valjda je betty kupila na amazonu onomad..

Link to comment

Ovo mnogo dobro izgleda i zvuči.

 

Cveklu nikad nisam jeo drugačije od one zimske konzervirane varijante ili u sokovniku. Moraću da promenim praksu. 

Edited by pacey defender
Link to comment

odlicno, imamo volontera :D

 

@ivy

zar nije gazza doneo iz japana? ja merkam dehidratore, ima li to iko da javi je li to jos jedan od uredjaja koji se koristi samo prvih mesec dana?

Link to comment

ja obožavam biljke i mogu da ih žderem do besvesti, i ima odličnih recepata samo sa njima, i želim da saznam sve dobre recepte koje već ne znam

jedino što ne mogu samo njih da jedem :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...