Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

ja isto ovo radim

hm.

ovo ce me naterati da gi probam.

ako mi se smuce, ko sto pretpostavljam da oce, dolazim kod tebe da me lecis :fantom:

Link to comment

:wub: čina! sad mi dođe da poželim da ti se smuči. al ne verujem da hoće, zbilja je vrlo ukusno. pokupila to iz nekog recepta đenara kontalda, a u njega verujem jer je bog. 

Link to comment

:D evo mene tu d reskju

 

za povrce u obliku spageta ti ne treba spiralizator. dovoljno je da za 150 dinara kupis ljustac povrca koji ima zupce, ovako izgleda

 

rezac-za-tikvogete.jpg

 

 

ja sam svoj kupila u tempu, ima u maksiju, merkisu, obrati paznju na odjele s tim zezalicama za kuhinju po supermarketima. u maksiju sam cak vidjala da stoji na povrcu. 

 

da znam za to samo nekako uvek zaboravim..hvala  :)

Link to comment

e cmrlj, pravila sam ove rezance od cvekle, odlicno je. samo sam dodala i sok od pomorandze u marinadu, cinila mi se malo gorka cvekla, pa kao da ne bude prejak samo limun. lepo je, ali moze i bez svakako.

nesto sam se zamajala, pa su stajale u marinadi skoro dva sata i nije im sigurno nista naskodilo.

ooo super, onda ih i ja pravim ovih dana. jesi l s onim pestom i ako jesi, si nasla nesoljeni pistac sto bi odlicno, jer bi mogla da podelis informaciju gde ga ima, ili izbegla da solis? 

Link to comment

ja znam gde ima nesoljenog oljustenog pistaca i posto  :fantom:

 

 

prazan omlet, pecene paprike i abece sir. ajvi bi se od ovog najela, al ja sam i dalje gladna...

Edited by darling
Link to comment

 

 

 

prazan omlet, pecene paprike i abece sir. ajvi bi se od ovog najela, al ja sam i dalje gladna...

 

pa povecaj kolicinu zaboga,ne valja da budes gladna :p

 

inace ja se najedem toga jer stavim slaninicu u omlet od 3 jajeta,dobro nekad i od 2 i ogromnu svezu salatu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...