Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ma koji sistem, ne igram ja obicno vise parova, ovi nocni tiketi su uglavnom zajebancija :D Obicno prodjem jednom u 10 dana, da pokrijem ulog tih ostalih promasaja, i vrtim se u krug. Samo mi je ruzno sto sam pomesao ovaj hendikep sa igracima, jer sam ih sve sinoc poskidao i mogao sam bas lepo proci. Uvek igram tiket samo sa igracima ali eto, sinoc mi neki kurac rekao da ubacim ovo umesto Vestbruka ili Najta i zajebah se :D A hokej golove skidam 90%, to cu morati ozbiljnije da igram u nekim dublovima, dva para daju uvek kvotu preko 2, cesto i dosta jacu... Iz nekog razloga nocno kladjenje ne uzimam za ozbiljno i propustam bas dosta, valjda zato sto ne mogu uvek da budem budan dugo i da pratim, jebem li ga.  I to se mora menjati u novoj godini :D

Link to comment

Gli, imas li neku ideju za ovaj zenski tenis veceras? Pocinje sezona, mami me da igram u ovoj praznicnoj dokonosti i u nikakvoj ponudi, ali nista nisam pratio sta, ko i kako. Ne znam ni da li da ganjam iznenadjenja ili dupliram jace uloge. Tacno kockanje umesto kladjenja, sve sto ne treba :D

Link to comment

Ja ne mislim :D Bar ne kad su u pitanju kvalifikacije Ouklenda. Generalno, em su zene, em je ovo neka druga i treca liga, lako bi mogla da padnu iznenadjenja, jos je u pitanju pocetak sezone. Jedino je luda Flipkens uvek zahvalna za 12+ Is na manji ulog, ostalo mi sve tja.

Link to comment

Da li neko zna,Zli mozda,Mozzart jel i dalje ogranicava uplate,ako recimo uplatis 5000,oni kazu ne moze,ili ti kazu do koliko mozes da uplatis,znam da je pre bilo tih ogranicavanja

Edited by Bogotac
Link to comment

Mocart je bio ok do skoro, igrao sam vise puta po 10 000 singlove ABA ligu i mislim da nijednom nista nisu menjali i blokirali. Za ostalo ne znam a i nisam igrao tamo bar mesec dana, sve je moguce.

 

Zenski tenis za veceras je odvratan, stvarno sve neke leve nebitne igracice. Mislim da treba igrati na Kanepi, 1.75 je lepa kvota a ona je vec igrala nedavno (pre par nedelja) neki turnir i mislim da ga je osvojila cak, sto ce reci da ulazi spremna u sezonu. Bondarenko je isto bila u kao nekoj formi krajem sezone ali Kaja je ipak klasa za nju. Smitkova i Krafordova bi trebalo da su ziceri po ~1.30, ova druga igra protiv neke totalno nepoznate klinke koje je verovatno dobila wild card jer je domaca igracica. Ovo je Brizbejn a u Ouklendu ne vidim ni jedan jedini dobar par, sve nesto napeto ili male kvote. Eventualno dvojka na ovu Kineskinju Chang Kai Chen, Ribarikova je tu favorit samo zbog reputacije a odavno je prestala da igra ozbiljan tenis i vec par turnira ispada u prvom kolu, dok je ova kosooka sasvim lepo igrala na kraju prosle godine. Sto se tice muskaraca, tu se namece zicer kec na Herberta protiv onog malog americkog smrada Donaldsona, kvota oko 1.50. Taj Amer je otprilike neko dete bogatih roditelja, gledao sam mnogo njegovih meceva i razmazen je mnogo, stalno nesto kuka i buni se i jako bih voleo da ga neko malo isamara onako odvratnog, i da mu izbije onu pedersku traku sa glave. Herbert je mnogo jaci igrac, igrao je i ovu egzibiciju po Aziji, trebalo bi da dobije lako u dva seta. Smicek - Rid bi moglo lako u 20.5 vise gemova, Smicek bolji dosta ali ovaj je ipak domaci igrac a granica je prilicno mala, to je 7:5 i 6:3 recimo.. I Gombos je verovatno kec protiv Kamkea koji je vec dugo u padu forme, a Gulbis i Copil je vidjeno da ide bar u jedan tajbrejk, Rumun dosta dobro servira i tesko mu je uzeti brejk na ovoj podlozi a znamo kakav je Gulbis mentol, mozda cak i izgubi. E sad, ovo su sve razmisljanja bez da sam ista odigrao jer sam za veceras zakuvao samo NBA i ovaj preostali hokej, i to u Balkan betu jer sam spickao sve pare sa racuna juce :D Ima vremena za tenis, sezona tek pocinje, kuvacemo i pogadjacemo..

Link to comment

50 miliona isplata. A debili se lože. Jedino gore od toga su oni bonusi na 7 i više utakmica..

 

Staviš 50 dinara, 15 parova, bonus 300%, isplata 30 miliona.. Pa da zapevaju kladionice.

Link to comment

Sto vise ne igras tamo :ss1:

 

Ma igram kod mojih najvise ali ono, miksujem kad god naleti dobra kvota. Svakako mislim da su manje sanse da Mocart obori kvotu ili limitira ulog od recimo Balkan beta ili Mileniuma, koji su odvratni po tom pitanju.

Edited by Zli Gli
Link to comment

U Mileniumu cekas na autorizaciju, za svaki tiket sa 500+ dinara uplate. Obicno imaju vece kvote za MLB fiks, no sta to vredi kada mi povremeno odbiju nesto, te svejedno moram odigrati na drugom mestu, po manjoj kvoti.

Link to comment

Nema Vejda, Majami sa 10 igraca, ali jebes sve, Dalas odlucio da baca cigle, a Dragic dopingovan cinjenicom da nema Vejda. Mozda cu juriti uzivo hendikep na Dalas jer ne mogu toliko da jedu govna, ali posto bi bilo logicno da ne mogu, onda naravno mogu. Kako su krenuli, izgubice i poslati na teren rezerviste do kraja prvog.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...