Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja u takoj situaciji stavim bar 500 po 2, pa cekam. Bar nesto da se izvuce ako ne bude prilike. Al dobro, svako ima svoje :)

 

Hteo da branim na +3 i napad za MZT, i ovi moji blokirali na vise od 3 minuta do kraja i nisu vracali a kvota bila 3.40 pre toga. Videli ste sta se desilo na kraju, 5 promasenih bacanja u nizu, pustili Nikolica samog na trojci par sekundi pred kraj... Sta reci a ne zaplakati, strasno.

Edited by Zli Gli
Link to comment

pa koji kurac igras na mzt :isuse:

 

Ma covece, igrao na kvotu, cekao da se bilo ko odvoji jer znam da su indijanske ekipe i da ce biti preokreta, kao sto se i desilo. Na 32:41 bila kvota 4.5 na MZT, sto je bio zicer tj znao sam da se mora zakuvati jer Mega nema stabilnu igru. I lepo sve bilo do kraja, ali taman kad sam hteo da stavim 2000 na 3.40 na dvojku ova moja odvratna kladionica blokirala, a skoro uvek drze do makar 2 minuta pre kraja, nekad i minut... samo sad na 3 i jace blokada, jebem ih u usta raspala. A i ovi kreteni na +3 promasili 5 bacanja u nizu, plus jako dobra taktika branjenja zadnjeg napada na +2, mogli su da rade sta hoce a oni odlucili da ostave Nikolica samog na sutu za 3. Ma jebem im mater svima u picku, i jednima i drugima.

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 2/2, NBA 1/2. Fudbal taman kako treba. Bez mnogo nerviranja, na ovom 2+ tiketu. NHL je dosao nesto bolje(bar ove bitne stvari). Washington odigrao taman koliko treba, Holtby siguran. Cinilo se da nece biti overa u Tampi, no u zavrsnom periodu je pao cak i jedan gol vise. NBA onako. Cleveland me je neprijatno iznenadio. Phoenix je bio bez dvojice ponajboljih igraca i ovi su dobili sa samo 4 razlike. Nikada od njih sampionski tim. Golden State mi nije bio tako siguran, no probise hendikep rutinski na kraju. Cleveland je oborio kombo, a ponadah se da ce i to proci, nakon sto sam preziveo NHL deo. Konacno jedan fin dan.

 

 

Fudbal

 

Leicester-Man City 3+

 

Kvota 1.59.

Malo meceva danas, pa i nemam previse dileme. Leicester je jedan od boljih timova za golove, ove sezone, dok City moze samo bolje na gostovanjima.

 

 

NHL

 

Columbus-Dallas 5+

 

St. Louis-Nashville w1

 

Kvote, 1.44, 1.59.

Dallas kao i obicno. Nakon pomalo ocekivanih undera protiv Bluesa, veceras bi se trebali vratiti efikasnom trendu. St. Louis igra na rezultat, slicno kao i gosti. Imaju bolje ofanzivce, igraju kod kuce, te ih probah veceras.

 

Prateci tiket, Islanders w2, Chicago w2, Los Angeles w2. Kvota 4.06.

 

 

NBA

 

Denver-Cleveland >193.5

 

Kvota 1.60.

Prilicno niska granica, za mec koji se igra u Denveru, morao sam probati.

 

Propratni tiket, Houston >204.5, Oklahoma H1(-11.5), Memphis w1. Kvota 4.01.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Baylor bi bio jos bolji, da se nije povredio QB Russell, u sedmom mecu sezone(vec je imao 29 TD pasa i 2104 bacena jarda). 

Najverovatniji mec za over danas. Zaboravih da ima par utakmica u ponudi, moracu da odigram ovo, hahaha,

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...