Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nocno kladjenje:

- za 500:

Cibulkova 9+ Is

Pavljucenkova (cudu sam se cudio kad sam video kvotu 2, wtf)

 

- za 1000:

Lajv na Dalas po kvoti 1.9

 

Gde si bio, nigde; sta si radio, buljio u ekrancic dva sata. A gospodi Dalasanima, sa naglaskom na njihove starije sugradjane, Novickog i Bareu, od srca zelim osmo mesto u PO.

Edited by Malvo
Link to comment

Za pocetak dana, singl na Patke iz Pekinga dvojka protiv uvek augodnih Tigrova iz Guangonda, 1840din, kvota 3.65 se nije smela preskociti. Legenda Marberi i Rendolf Moris protiv Vila Bajnama i domaceg Yi Yianlian-a, ostali manje vise nebitni. Prevelika kvota, s obzirom da je Peking u boljoj formi a i generalno dobro igra derbije. Od ostalih parova mi se nista nije svidelo, a cekacu ovu Gran Kanariju dvojku uzivo ako bude gubila jer mislim da ce pobediti ali je 1.62 prejadno.

Link to comment

Fudbal 0/2, NHL 2/4, NBA 2/2, prodje NCAAF tiket, te jedan sistem NHL strelaca(dva pogotka). Fudbal nije mogao mnogo losije doci. Arsenal jedva dobio kilavog protivnika, Barsa odigrala 0-0(jeste lokalni derbi u pitanju, no ja sam ocekivao 3-4 njihova komada, lagano). NHL onako. Ocekivani over u Edmontonu. St. Louis ni sa Tarasenkom nije dobio u Torontu. Pingvini proradise u ofanzivi(PP). U Denveru 4 gola, posle druge trecine i nije bilo petog. NBA je dosao rutinski. Oklahoma i Cleveland dobise i sa hendikepom; Clippersi razvalise najlosiji tim lige. NCAAF tiket je prosao bez problema, steta sto nisam imao hrabrosti da singliram. Ne bas sjajan dan. Malo su pomogli ovi pomocni tiketi, no ocekivao sam lagani 6/8 ukupan ucinak i sigurno nisam zadovoljan sa ovih 2/5 u jacoj i 2/3 u slabijoj grupi.

 

 

Fudbal

 

Valencia-Real Madrid 3+

 

Everton-Tottenham 3+

 

Kvote, 1.49, 1.74.

Real je nepouzdan, kao retko koje sezone, jos je tu i faktor Benitez, no protiv vecerasnjeg protivnika uvek igraju efikasne meceve, te ih probah i danas. Everton je nepredvidljiv. Imali su par goleada u poslednje vreme(obicno kada ih nisam igrao), a danas se sastaju sa ekipom koja ima odlicne ofanzivce.

Drugi singl je stavljen u slabiju grupu.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Dallas 5+

 

Kvota 1.50.

Starse pratim od pocetka sezone. Opravdali su ocekivanja, da ce biti jedna od najboljih napadackih ekipa u ligi.

 

Strelci, Seguin, P. Kane, Perry i  Nielsen, Jagr, Little. Dva sistema 2/3 i spojen tiket.

 

 

NFL

 

Houston-Jacksonville w1

Miami-New England w2

 

Carolina-Tampa w1

Kansas-Oakland w1

 

Green Bay-Minnesota w1

 

Kvote, 1.60, 1.52, 1.55.

New England i Carolina pobedama obezbedjuju prvo mesto u svojim konferencijama. Houston je pobedu udaljen od osvajanja divizije i doigravanja. Kansas je osigurao playoff, a u slucaju kiksa Denvera, mogu i do divizije. Green Bay-Minnesota, jasna stvar, pobednik uzima diviziju i 3. mesto u NFC kosturu.

Mec u Green Bayu odigrah opreznije, ipak je rec o utakmici gde oba tima jure pobedu.

 

NBA tiket, New York H1(+7.5), Chicago H2(+6.5), Denver >198.5. Kvota 4.36.

Link to comment

odigracu okafora under 16.5 i dwight over 13.5.

 

ili mi tiket nije prosao ili sam ga zaboravio uplatiti...tek sam kasnije skontao. no ne bih ni zaradio jer je okafor prebacio granicu i to dobrano. uzjebala me situacija i ovako da nisam puko pare jer je ovo bio cist bullshit. okafor za 18 minuta, 10-14 sut kada igram under, lebrona sam takodje igrao under sutirao je 11-18 za 29 minuta (nije igrao 4q). dok towns na koga sam igrao over sutira 4-17...

Link to comment

Belinda 2:0 ovako na prvu loptu. Videcu jos i proanalizirati ako mi do noci nesto ostane na racunu, sve imam osecaj da mi spanski konobar overio novcanik i samo ceka pogodan trenutak

Link to comment

Kakav tunjav vikend, ne moze da dodje 3+ utakmica, ni kada padnu 2 gola u prvom poluvremenu.

Valjda ce ovi jaci tiketi doci ok.

ja sam juce puko na barci i arsenalu od 23 tiketa sa golovima nijedan nije prosao. Posle sam se pokusao da cupam na NHL, pogadjo nesto 2+ prva tretjina ali dzaba San Jose sve upropastio i na racunu pise zero :D .

Link to comment

Ja u petak prodjoh sve i juce  kada su bili prilicno logicni parovi, pojacah i pogodih polovinu tiketa. Malo me izvukose strelci na hokeju i NCAAF, no svejedno smanjih budzet.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...