Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

ja cu da probam Real 5+. Na sitno i 6+. Cekam startne postave, ako sve bude ocekivano ovo uplacujem.

Mada strahujem posto su u proslom kolu dali 10 komada

Link to comment

Slučajno sam naleteo na jednu grešku, na 3:47 do kraja meča su ponudili granicu 162.5 a u tom trenutku je bilo ukupno 135 poena. Pa sam jedno 3-4 puta sabirao poene da vidim da li sam ja negde pogrešio, ali ne.. Završilo se sa nekih 148 poena, čini mi se. Sad samo da vidim da li će priznati bet

Under 162.5 1.95

Total Points

BASKETBALL CLUB OLIMPI vs BC DINAMO TBILISI
Edited by Godfrey
Link to comment

ezeli i livingston out, draymond ima nesto sjeban zglob, steph doubtful....kvota na dallas 2.75. hendikep 4.5. ocekujem da opadne kvota do pocetka utakmice ali ce se morati nesto ovde pokusati na dallas. dallas je 9-5 kod kuce, poslednje cetiri pobede i to protiv i vise nego solidnih ekipa. a moze se i ocekivati da ce biti napaljeni protiv warriorsa kao i ostali.

Link to comment

Ala lepo prodjoh na Efesu. Prvo sam na pocetku drugog poluvremena odigrao po 1.97. Pa kad je Zvezda povecaval aprednost po 2.3 i 3.55. Jurio sam i po 4.1 al ne uspeh da uhvatim. Ondda cekao da okrenu i kad sam docekao da ode kvota na Zvezdu na preko 2, oni poceli da seckaju, skidaju svaki cas utakmicu, tako da niam uspeo nista da branim. Tresao sam se do kraja, ali ispade savrseno :)

Link to comment

Naravno da nisam branio, iako se znalo da se mozemo opet raspasti kao i mnogo puta do sad jer smo sise mlohave. Pustam jos ovih par dana sve a od sledece godine menjam taktiku, mnogo manje cu da prepustam sve slucaju. Ima da naplatim ovo znanje i filinge mnogo cesce, nema vise zajebancije nego cu da zatvaram cim mi se ukaze prilika da zatvorim i napravim sigurnu lovu, kakvu takvu. Jeste da takvo kladjenje nije zanimljivo ali cuva zivce i uvecava novcani saldo.

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 1/1(uz kvotu 1 na Pingvinima), NBA 0/1, prodjose oba sistema sa NHL strelcima(minimalne varijante). Na fudbalu sam se nervirao do kraja, no udjose i Real i Barcelona nekako u 4+. NHL je krenuo metiljavo, no na kraju i nije bilo tako lose. Capitalsi okrenuse u 3. trecini, dok je Pittsburgh otisao u OT. Kod strelaca pogodih na oba tiketa po dva igraca, falila su dvojica za bingo. NBA me ubija ove nedelje. Igraci se povredjuju kao da su od stakla. U Dallasu su falila 3 poena, tu je i kombo pao. Ponadah se da moze proci sve, no izgleda da je skoro nemoguce sastaviti tiket sa 5+ kvotom. Uzeh nesto sitno, kada se sve sabere, pa i nisam nezadovoljan.

 

 

NHL

 

St. Louis-Minnesota w1

 

Dallas-Nashville 5+

 

Arizona-Winnipeg 5+

 

Kvote, 1.62, 1.49, 1.47.

St. Louis polako nalazi formu; dobili su 7, od poslednjih 10 utakmica. Minnesota je slabija na gostovanjima, 4-1-5-5(pobede u regularnom toku meca, pobede u OT, porazi u OT, porazi tokom 60 minuta), u odnosu na igre kada su domacini, 9-4-2-6. Dallas pratim na 5+ redovno, a i Predatorsi su vezali 5 overa(5+). Arizona-Winnipeg lici na efikasan par. Oba tima imaju problema u defanzivi.

 

Prateci tiket, NY Islanders w2, Pittsburgh 5+, Chicago 5+, Los Angeles w2. Kvota 7.00.

 

 

NBA

 

Oklahoma-Phoenix >205.5

 

Kvota 1.60.

Puno meceva veceras, no par vrhunskih timova je nekompletno, a to vec ne volim da cackam. Oklahoma me je oborila 3 puta uzastopno, kako na poene, tako i u fiksu. Veceras cu valjda odabrati pravu igru.

 

Propratni tiket, Detroit >196.5, Indiana H1(-3.5), Houston >205.5. Kvota 4.22.

 

 

NCAAF

 

Clemson-Oklahoma >64.5

 

Kvota 1.90.

Polufinalni mec koji bi trebao doneti gomilu poena.

 

Prateci tiket, Florida State >55.5, Alabama >47.5. Kvota 3.52.

 

Nisam mogao sve uklopiti na kombo tiket, NCAAF ima samo u Meridianu, za NBA je u Mozzartu najpovoljnija granica/kvota. NCAAF mec je usao u sastav kombo tiketa, dok je Oklahoma ostala samo singl, posto NBA ne dolazi najbolje ove nedelje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...