Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

:pera:

Samo sto tu ne pise da sam u raznim kombinacijama igrao i over na Vasington-Majami, iako su mi sve sive celije govorile suprotno, jebla me statistika da me jebala. Na kraju izvukoh neki sitan do osrednji plus. Videcu sta ima za veceras, mada me ovo vec vise smara.

Link to comment

Stricova-Bertens 10+Is 2.1

Friedsam uzima set 1.75

Pavljucenkova-Korne 2:0 2.15

 

I Stricova i Bertens su drusne udaracice, mecevi im cesto idu u 10+, cist value. Friedsam lagano moze da uzme set Begu, koja je nekonstantna i za ulogu favorita moze da zahvali mestu na listi. Pavljucenkova je bolja igracica od Korne, dobice je lagano ako bude u elementu, cisto sumnjam da ce biti velike borbe.

Link to comment

oladipo over 12.5

gsw -5.5

 

2/2. da sam znao u trenutku uplacivanja da ce igrati steph, odigrao bih -8.5. no najvaznije je da je doslo. vreme je da se malo ozbiljnije shvati ovo kladjenje na nba. 

Link to comment

I ja sebi govorim da treba ozbiljnije dosta na NBA i NHL donekle, ali ne mogu jer se 80% kladim uzivo a to je ipak dosta kasno pa cesto ne mogu da pratim cele meceve i vrebam. Recimo, sinoc mi je Memfis bio zicer dvojka po 1.9 kvoti i Detroit Red Vingsi 0-5 i 0-4 isto doslo rutinski, ali sam igrao samo na neke bezveze tikete koji su pali na tenisu uglavnom. A na onom™ forumu sam lepo pisao o Sakramentu kako se sve poklopilo da dobiju Oklahomu posle 14 uzastopnih poraza tamo i na kraju stavio samo jednu rumenku, slepac...

 

ZEeiz4H.jpg

 

 

Sad imam uzivo drugi set na Stosur po kvoti 4, a pre toga mi je donela lovu na svoj gem i brejk u nizu, kvote 2 i 3.6, protiv uvek nestabilne Suarez Navaro. Imam i dubl Busard protiv Vekic kec i da Garsija Lopez dobije Taro Daniela, augodno Japanca, a hteo sam i drugi set na ovu Jarmilu Volf protiv Serene kad je vec dobila prvi a dali ogromnu kvotu, ali sam odustao nakon sto sam shvatio da zapravo nemam pojma ko je Jarmila fakin' Volf :D I naravno, uzela je brejk i vodi 2:1, Sereni se izgleda ne igra ovo...

 

Da, predala Serena, svakako bih imao samo kvotu 1.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Kod mene je granica na Foshan 229.5 i kvota je 1.88 i vise i manje, ali cu preskociti i cekacu da gosti povedu pa da probam keca ako kvota dodje do bar 4. Mislim da imaju sanse da konacno pobede nekoga, ovo je slabiji od dva Jiangsu-a (Dragonsi su dosta jaci, ovaj Tonxi je kanta) i sve je moguce.

Link to comment

Aha, sad kapiram. Kod mene u kladionici ima samo ono pomeranje granice gde kvota pada, ne daju povecavanje kvote preko osnovne, koja je obicno 1.93 ili makar 1.9.

Edited by Zli Gli
Link to comment

NHL 0/2(uz jednu kvotu 1), NBA 1/1, prodje i prateci NBA tiket. Neverovatno je kako NHL fiks dolazi lose. St. Louis je nocas vodio 2-0 i otisao u OT. Kingsi neocekivano porazeni, od strane stare musterije. U Edmontonu nijedan gol u regularnih 60 minuta, smehotresno. NBA je dosao ok. San Antonio rutinski. Cak su i prateci overi dosli lagano. Jos jedan glupav dan. Tesko je zavrsiti u plusu, kada najverovatnije stvari ne dolaze.

 

 

NHL

 

Calgary-Tampa 5+

 

Pittsburgh-Chicago 5+

Nashville-Winnipeg w1

 

Kvote, 1.65, 2.43.

Calgary-Tampa deluje kao najverovatniji over mec veceras, te to i odigrah. Pittsburgh i Chicago igraju promenljivo. Sudar odlicnih napada, pa probah golove u 5+ varijanti. Predatorsi su uvek bili dobri domacini. Oba tima se ne mogu pohvaliti nekom dobrom formom, te dajem prednost ekipi koja igra kod kuce.

 

Strelci, Ovechkin, P. Kane, Stamkos i Nash, J. Benn, Crosby i Pacioretty, Neal, Gaudreau. Tri sistema 2/3 i spojen tiket.

 

 

NBA

 

LA Lakers-Golden State >205.5

 

Chicago-Milwaukee H1(-4.5)

Dallas-Sacramento >207.5

 

Kvote, 1.60, 2.64.

Golden State je konacno kompletan; granica za poene nije previsoka. Chicago nije tako siguran, no kod kuce valjda mogu dobiti prosecnu ekipu. Sacramento ide u plus, iz meca u mec.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...