Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja sam igrao dodatnu granicu u Mozzartu, koja je 5 poena manja od standardne. Vidim da nema nigde jos granice na netu za ovaj mec, osim kod njih. Znaju da se izlete, kada sami postavljaju kvote/granice.

Link to comment

Kenjalo me sinoc uzivo, na sitno napravio 4000, izmedju ostalog za 200din pogodio drugi set protiv Bencicke kad je vodila 3:1, kvota 8.1 :D Tiket preziveo iako je Dalas bio gotov vise puta ali dobise nekako, i sad cekam za 7 hiljada De La Navu h2 +3.5 gema protiv Edmunda. Pada kvota na Edmunda i sad ne znam da li da branim 2:0 za njega i navijam da mi se poklopi i jedno i drugo sa npr 7:5 7:6 ili da pojacam cistu dvojku po 3.55, kao sto sam do sad uvek radio :D De La Nava juce okrenuo Felisiana Lopeza, valjda sme da se ne raspadne sad..

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Ja ako nekog ne volim, to je Dallas u NBA. Totalno nepredvidvljiv tim. Nocas su evo uspeli da odu u minus protiv Sacramenta.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ko igra overe svakako treba da trazi kladionicu koja racuna produzetke. Meni Dalas dosao kec na tom tiket gde cekam ovaj tenis a gubili 109:116 na manje od minut i po do kraja drugog, hvala Kazinsu i kompaniji na epskom raspadu :D

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Od ovih gde igram, produzetke racunaju samo za igrace, tako da to ne vredi da razmatram(nije se skoro ni desilo da sam pao na nekom paru, koji je otisao u over tek u OT). Dobro, istrpecu ovo. Drugog vikenda krecu Chile i Bolivia sa fudbalom, to je ipak lakse za pogadjanje u kontinuitetu.

Link to comment

Racunaju se i produzeci:
 

Broj poena (ukupno, po poluvremenima, po četvrtinama) – Igrač se kladi da li će broj postignutih poena u nekom delu meča ili na celom meču, uključujući i produžetke, biti veći ili manji od definisane granice.

Link to comment

NHL 0/2, NBA 0/2. NHL razocaravajuce. U Pittsburghu su jedva pala i ova 4 gola, no kasnije su i Predatorsi porazeni, pa to i nije bilo mnogo bitno. Neocekivani minus na Calgary-Tampa, dva od 4 gola su pali u zavrsna 3 minuta meca. NBA je sigurno mogao bolje.Chicago je probio hendikep, ali su u Dallasu zakazali sa kosevima. U Los Angeelesu je trebalo 97 poena, u drugom poluvremenu za plus i ni to nije moglo doci. Uzasan dan. Jedino je dobro sto sam smanjio malo uloge, juce i prekjuce. Ni kvote nisu bile male, pa je samim tim i uplata bila manja. Smor u svakom slucaju.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Espanyol 3+

Juventus-Verona 2+

Benfica-Maritimo 2+

 

Sassuolo-Frosinone 3+

 

Everton-Man City 3+

 

Kvote, 1.96, 1.86, 1.64.

Barsa se obrukala protiv istog rivala u prvenstvu, te danas mogu samo bolje. Juve igra protiv "pogubljene" Verone. Benfica takodje ima dosta slabijeg protivnika. Frosinone u gostima buse redom, pa ne vidim zasto se slicna stvar ne bi desila i danas. Man City je neefikasan na gostovanjima, no mozda prorade protiv Evertona, koji i daje i prima dosta golova.

 

 

NHL

 

Montreal-New Jersey w1

Anaheim-Toronto w1

 

Kvota 2.40.

Ne secam se kada sam pogodio NHL fiks, ni u ovoj viner varijanti, no vazno je ucestvovati, hahaha. Montreal je u losoj formi, izgleda da je pobeda u Bostonu bila trenutna inspiracija. Devilsi igraju bolje od ocekivanog, mada ne verujem da mogu odrzati nivo forme. Canadiensi moraju proigrati i verujem da je ovo dobra prilika za to. Ducksi se oporavljaju od uzasnog otvaranja sezone i sada imaju realne playoff sanse. Toronto je jedan od slabijih timova trenutno i 1 deluje realno.

 

Prateci tiket, Chicago 5+, Vancouver w1. Kvota 2.79.

 

NBA propratni tiketi, Cleveland H2(-4.5), Oklahoma >195.5 i Minnesota >199.5, LA Clippers >201.5. Kvote, 2.64, 2.56.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...