Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

U trecoj se desava da padnu i po 2 EN gola, pa su tu golovi prilicno verovatni. Najotvorenija igra je obicno u drugoj trecini, te vidim da su kvote iste za 2. i 3. period, sto i ima logike. Sutra imaju samo 2 meca; odigracu nesto u subotu; malo prva, malo druga, malo treca, mozda se posreci.

Link to comment

Miljenko, u kojoj kladionici igras? Vidim kvotu za vise od 206.5 na Oklahomu od 1.60 a kod mojih je to 1.23, dok je osnovna granica 212.5 i tu je 1.93 i manje i vise ali ova razlika na dopunskom hendikepu bas bode oci. Ja ocekujem da probiju i ovu veliku ali sam tu ipak igrao h1 prvo poluvreme i Vestbruka vise od 25.5, uglavio to na dva od 4 tiketa koliko sam igrao za veceras.

Link to comment

U Mozzartu imaju te cudne odnose granica/kvota, za poene na NBA mecevima. Evropske lige su im u rasponu od 3 poena(obicna i dodatne granice), kao i na vecini mesta. Kod NBA je razlika po 5 poena, kada je obicna granica recimo 208+; nesto nize od toga 203+ npr. 4 poena. Desavalo se cesto da prodjem bas zbog tih par poena(sinoc nije pomoglo), a kvota 1.60 je vise nego dobra za datu granicu.

Link to comment

Moguce, i moji menjaju cesto i po par poena u toku dana. Ja sam zveknuo neka 4 kombinovana tiketa za veceras, igraci i manje vise poena i fiksevi, plus poneki hokej dupla sansa, negde 5+, negde 0-5... Ako mi jedan prodje, da pevam od srece, odvratno sam prekombinovao :D

Link to comment

NHL 2/3, NBA 1/1, NCAAF 0/1, prodje i prateci NHL tiket. NHL fiks i dalje tesko dolazi. Sinoc je St. Louis zatajio. Golovi i kada se mec ne otvori kako treba, obicno prodju nekako, sto se i nocas desilo. Dallas i Arizona opravdase poverenje. Cak je i prateci tiket sa 4 para, dosao manje-vise lagano. Oklahoma je donela rutinski over, konacno i njih da uhvatim. NCAAF promenljivo, sinoc se nije posrecilo. Korektan dan, mali plus, sigurno je moglo bolje.

 

 

Fudbal

 

Forest Green-Torquay 3+

 

Kvota 1.60.

Torquay prima dosta golova, Forest Green je najbolji domacin u ligi.

 

 

Hokej

 

KAC-Innsbruck 5+

Salzburg-Dornbirn 5+

 

Kvota 1.97.

Najpre sam od hokeja planirao odigrati na Boston, no suspenzija Marchanda me je odgovorila. Austrijanci obicno igraju efikasne utakmice, te probah dva njihova najverovatnija meca danas.

 

 

NBA

 

Toronto-Charlotte >192.5

 

Kvota 1.60.

Neugodna NBA ponuda za proceniti. Granica u Torontu nije previsoka, te odigrah ovaj par.

 

 

NCAAF

 

Mississipi-Oklahoma State >67.5

 

Kvota 1.80.

Najlogicniji par za plus danas. Oklahoma State je bila odlican over tim tokom cele sezone. Na kraju ovaj par nije stavljen na kombo, vec je ostao kao standardan singl.

 

Propratni tiket, Michigan >38.5, Stanford >53.5. Kvota 3.42.

 

Miks tiket, Boston w1(NHL), Dallas >190.5, LA Lakers>201.5, Chicago w1. Kvota 5.52.

 

Puno srece svima.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...