Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Meni tenis najjaci za kladjenje, ali uglavnom uzivo jer je jako lako uhvatiti velike kvote ako pratis. Ovako pre pocetka meceva znaju nekad da daju pogresne kvote, primamljive, i to se moze iskoristiti.

Link to comment

Isti sam @ Godfrey s tim sto ni majci rodjenoj ne vjerujem.

Bila skoro dojava na nekog Katica, ok prica, tu sam uzeo lovu @ 15, sem toga samo Serena ponekad live i uglavnom pukne krava.

Link to comment

 

Cameroon - Brazil, Brazil AH (-1,5)

Croatia - Mexico, Croatia AH (+0,5)

 

@2.14

 

-1

 

Costa Rica - England , pick England 1.90

 

Italy - Uruguay , pick Italy @2.70

 

Greece - Ivory Coast , pick Ivory Coast @2.05

 

Japan - Colombia, over 2,5 @1.90

Link to comment

Fudbal 1/3, MLB 0/2, tenis 1/1(verovatno i 2/2). Fudbal ocekivano tezak za pogoditi juce, pa i nisam iznenadjen. MLB nisam mogao provuci. San Francisco neprijatno iznenadio. Tenis dosao skoro idealno, danas Tsonga i Querrey, trebaju privesti kraju meceve.

 

 

Fudbal

 

Costa Rica-England w2

Greece-Ivory Coast w2 

 

Italy-Uruguay >5.5(ofsajdi)

 

Greece-Ivory Coast >30.5(faulovi)

 

Moj omiljeni tim ce valjda probati da dodje do utesne pobede. Ivory Coast protiv najruznijeg fudbala ikada. Ofsajdi na bitnom mecu. Cim vidim Grke, odmah zamisljam gomilu prekida na mecu. Kvote, 2.03, 1.85, 1.85.

 

 

Tenis

 

Wawrinka fix

Federer H1(-2.5)

Raonic fix

Monfils fix

 

Sharapova 9- 1.set

Serena 9- 1.set

 

Karlovic 10+ 1. set

Istomin 10+ 1. set

 

Lisicki fix

Kerber fix

Bouchard fix

Halep H1(-1.5)

 

U fiksu klasika, bez previse eksperimenata. Sharapova i Serena, minus gemovi prvi set, tradicionalno. Karlovic i Istomin, na travi, brejk se moze desiti samo slucajno. Kvote, 1.61, 1.76, 2.16, 1.72.

 

 

MLB

 

NY Mets-Oakland 2 (Colon-Kazmir)

 

Kansas-LA Dodgers 2 (Duffy-Kershaw)

 

San Francisco-San Diego 1 (Hudson-Hahn)

 

Texas-Detroit >8.5 (Lewis-Smyly)

Milwaukee-Washington <8.5(Gallardo-Zimmermann)

 

Colon i Kazmir u formi, prvi(2-0, 1.71 ERA), drugi(3-0, 0.90 ERA), na poslednja 3 starta. Kazmir bez varijacija u nastupima, 9-2, 2.08 ERA, ove sezone. Gosti imaju bolji napad.

Duffy baca dobro, no Kershaw je jedan od najboljih u poslu. Bacio je no-hitter, u odlicnoj je formi(3-0, 0.86 ERA) i ocekujem da gosti izjednace skor u seriji.

San Francisco se obrukao sinoc. Hudson u blagom padu forme, no ima odlicnu sezonu i dalje. Protiv Padresa je obicno siguran, 7-2, 2.71 ERA.

U Arligtonu je jedan od stadiona, koji pogoduje udaracima. Texas nije tako efikasan(nakon serije povreda), kao ranijih sezona, Tigersi ima mocan lineup.

Vrhunski piceri na Miller Parku veceras, plus u odlicnoj formi, Gallardo(2-0, 0.86 ERA), Zimmermann(1-2, 1.23 ERA).

Kvote, 1.70, 1.70, 1.65, 1.89.

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigrah 3 singla po hiljadu za sad, kasnije jos. Granoljers je imao sansu da zavrsi u tri seta i pokrije ostala dva vec sad ali je izgubio treci i sad ce biti drama, iako mislim da ce dobiti a kvota bila nerealnih 3, nije Mahut neka sila. Ostala dva su mi na sljaci, levi turniri - prvi je Martin Alund protiv favorita Eliasa po kvoti 2.8, stoji da nije u formi ali je dobio Eliasa u poslednja dva od ukupno 3 njihova meca (sve na sljaci) i mislim da mu je vreme da krene malo da dize formu jer je sasvim solidan igrac, sa dobrim servisom. Po meni je kvota prevelika. Drugi par je cisto na osecaj, Federiko Gaio protiv Tonija Androica, kvota 2. Androic u ocajnoj formi a pri zabar igra na svom terenu jer je turnir u Padovi. Imam i sitan singl na Klizana protiv Nadala ali se to ne racuna :D

 

Kasnije napadam dubl Riske + Mladenovic, ulog zavisi od ishoda ova tri meca.

Link to comment

Baghdatis @1,70

 

 

Dabl @1.65

Pironkova

Brasil

1/2=-0,30

 

Danas zakasnih na više od pola mečeva. Od onoga što je preostalo:

 

Dabl @1,63

Serena 9- prvi set

Kohlschreiber

Edited by radar
Link to comment

Zabar opeglao Androica 6-1 6-3, Alund dosta teze Eliasa 7-5 7-5, a Granoljers ispostovao filing i ipak dobio nekako.

 

Riske izgubila prvi set ali tu jos ima nade, a i svakako sam igrao nju i Mladenovicku za hiljadu pa mi ostaje lep plus danas i ako puknem. Obozavam ovakve dane kao juce i danas, kad kratkim preletom preko ponude zabodem dobre kvote, kad mi upadnu u oci na prvi pogled. Milina :D

Link to comment

live na nadala 1.45. 1 crvena

 

doslo ocekivano. iznenadjujuca previsoka kvota. juce npr. kvota na berdica posle izgubljenog prvog seta od haneskua je bila 1.10...mozda istorijat prvih kola nadala na w je dovelo do toga da bude ovakva kvota.

 

jos sam odigrao i tursunov-istomin I set 9.5+ (zicer) i kohlschreiber 1.

Link to comment

gledam nesto ovu grupu od 22h i cini mi se da bi kolumbiji bilo vrlo pametno da izgubi 3-4 razlike veceras? tako bi mogli da budu 2 grupi, idu na kostariku, pa mexico/holandija, pa argentina. U suprotnom urugvaj, brazil, nemacka

 

singliracu nesto od ovoga, nemam sta da izgubim sem 1000din.

 

japan H1 7,50

1-1&H1 10,2

1-1&3+ 9,00

Link to comment

Ja za danas uhvatio Urugvaj na 2.8

 

Sutra cu singl na Irance i vezacu argentince na 1.65 i Francuzi na 1.95 a razmatram i Svajcarce da gurnem tu.

Edited by pavllle
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...