Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

da li je online kladjenje zabranjeno u srbiji? hteo sam malo da se zezam sa live kladjenjem preko betfera, ali banka mi nije odobrila transakciju. rekli su mi da su dobili direktivu od ministarstva da ne dozvoljavaju transfere ka sajtovima koji se bave kockom, kladjenjem i ostalo. to je jasno. ali da li je sama aktivnost kladjenja na internetu protivzakonita?

Meni za sada uspeva bez problema, metodom Visa virtuon -> skrill -> kladionica i obrnuto.

Link to comment

Fudbal 2/3, tenis 1/3, MLB 3/4. Francuzi sa igracem vise, uspeli da odigraju 0-0. Tenis nije mogao mnogo losije juce, no mora i to povremeno da se desi. MLB prijatno iznenadjenje. Oba singla dosla lagano, tiket "na misice"(grand slam Oriolesa, na 2 auta, u bottomu 8. ininga). Ok plus na kraju, nakon pocetka, koji je ukazivao, na ne bas prijatan dan.

 

 

Fudbal

 

Portugal-Ghana 3+

 

South Korea-Belgium 2

 

Algeria-Russia >31.5(faulovi)

 

Na Portugal-Ghana, sam hteo 3+ i suteve, no granica za ovo drugo je 29.5, te ostavih samo golove. Belgium za perfektan skor u grupi. Direktan duel za prolaz, ocekujem mec sa dosta prekida. Retko diram sumnjive meceve. Kvote 1.65, 1.85, 1.85.

 

 

Tenis

 

Serena 9- 1. set

Sharapova 9- 1. set

 

Bouchard fix

Lisicki fix

Kerber fix

Halep fix

 

Raonic fix

Wawrinka fix

Federer H1(-2.5)

 

Gasquet 10+ 1. set

Isner 10+ 1. set

 

Serena i Sharapova standardno. Povezah par favorita u fiksu. I dalje ima dovoljno meceva, za razdvajanje ATP i WTA dela. 

Kvote, 1.75, 1.91, 1.90, 1.99.

 

 

MLB

 

Philadelphia-Miami 1 (Hamels-Koehler)

Pittsburgh-NY Mets 1 (Worley-Matsuzaka)

 

Texas-Detroit >8.5 (Martinez-Porcello)

Milwaukee-Colorado >7.5 (Peralta-Friedrich)

 

Chicago Cubs-Washington 2 (Wood-Fister)

LA Dodgers-St.Louis <7.5 (Beckett-Wainwright)

 

Hamels u sjajnoj formi(0-1, 0.81 ERA), nadam se boljoj podrsci.

Worley fino krenuo, u dresu Piratesa. Matsuzaka prijatno iznenadjenje, no dajem prednost domacinu.

Kao sto je Texas cistio Detroit na Comerica Parku, Tigersi isto rade u Arlingtonu. Porcello je retko dobar protiv Rangersa, te ocekujem jos jedan efikasan mec.

Peralta ima odlicnu formu(3-0, 3.00 ERA), i losu tradiciju protiv Rockiesa(1-2, 6.62 ERA). Friedrich doziveo poraz kod kuce, protiv Brewersa, uz 9 pustenih poena (mada su samo 4 njegova), usled gresaka u polju igraca Colorada. Granica deluje nisko, za ovako dobre udarace.

Wood i Fister su u formi. Gosti nesto produktivniji, te probah na njih.

Vrhunski starteri na Dodger Stadiumu. Odlicna forma picera, Beckett(2-1, 1.35 ERA), Wainwright(2-0, 1.17 ERA), navodi na under.

Danas odigrah dablove. Fiksevi mi nisu bas za singl, a na poenima su manje kvote, te ih moram povezati.

Kvote, 2.56, 1.95, 2.30.

Link to comment

Za danas samo singl na Portugal i Ruse. Razmatrao sam i DNB na USA ali mi je tu stvarno svasta sumnjivo pa cu da ih preskocim kao i Belgijance.

Link to comment

Gaskeu nije bilo dovoljno ni 2:0 u setovima, ni 9 (devet) mec lopti u petom setu da dobije mec.

 

Los pocetak Vimbldona, za sada -1.87

Edited by radar
Link to comment

i moja je rajfajzen. kad si poslednji put prebacio novac sa kartice na skril?

Pisao sam pre neki dan o tome, doduse u mom slucaju je u pitanju erste.

Posle poziva banci, sutradan sam mogao ponovo uplacivati pare na skril.

Da bih izbegao ponovno blokiranje, sad pre uplate sa skrila na kladionice, razmenim novac sa rodjakom, izgubi se koji cent, ali bar nema bojazni da ce me u odsutnom momentu ostaviti bez mogucnosti da izgubim jos neki euro, na nesto sto "sigurno dolazi" :)

Link to comment

Ja odigrao rekreativno 500din protiv Vozniacki, na ovu malu Konjuh, prevelika mi je kvota 4. Karolina mi je prilicno smesna igracica a ova mala ima jeben servis, ako nista drugo, a protiv Vikmajer je pokazala i da ne klone duhom kad je napeto.

 

Od ostalih parova, Sardi - Stahovski 1 ili gemovi vise od 41.5 mi je nekako najrealnije, pogotovo gemovi jer mislim da ovo ide makar u 4 jaka seta. Venus i Kvitova je isto skoro pa zicer vise, granica je 21.5 i mislim da ce to biti mec sa malo brejkova jer obe dobro serviraju. Bombe dana su mi Smitkova protiv nase Jovanovski i jedan mec sa nekog ATP turnira na sljaci, Karbaljes Baena da dobije Andreasa Beka. Kvote 2.5 i 2.6, prava masnoca.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...