Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/3, tenis 2/3(na jednom cekam Halep u fiksu, tako da ocekujem 3/4), MLB 1/3. Mogli su i ovi faulovi da prodju, no sudija nije sudio dosta toga, pred kraj meca. Kyrgios servirao lose u prvom setu, kasnije uhvatio ritam. Fiks dosao ok. Prosao jedan MLB dabl, Texas zakazao sa poenima, te ni overa nije bilo.

 

 

Tenis

 

Tsonga fix

Djokovic H1(-2.5)

Murray fix

 

Li Na fix

Kvitova fix

 

Lopez 10+ 1. set

Stakhovsky 10+ 1. set

 

Dimitrov 10+ 1. set

Berdych 10+ 1. set

 

Djokovic bi trebao da lagano preslisa Simona na travi. Kvitova mi deluje ozbiljnije od Venus. Dve kombinacije prvi set overa, koji dolaze dosta dobro.

Kvote, 1.61, 1.67, 2.24, 2.21.

 

 

MLB

 

Miami-Oakland 2 (DeSclafani-Chavez)

 

Houston-Detroit 2 (Peacock-Verlander)

 

LA Dodgers-St.Louis 1 (Ryu-Martinez)

 

Milwaukee-Colorado >7.5 (Lohse-Matzek)

San Francisco-Cincinnati <7.5 (Bumgarner-Cueto)

 

Chicago Cubs-Washington H2(+1.5) (Hammel-Roark)

Pittsburgh-NY Mets <9.5 (Cumpton-Jacob deGrom)

Kansas-LA Angels <9.5 (Vargas-Shoemaker)

 

DeSclafani neubedljiv(0-2, 9.39 ERA). Chavez odlican(1-1, 1.42 ERA), 3 meca unazad. Ima losu tradiciju protiv Marlinsa, 1-2, 7.94 ERA. Oakland igra podjednako dobro, kod kuce i u gostima, te 2 deluje izgledno.

Verlander u ne bas sjajnoj formi(0-2, 7.71 ERA). Ima dobar ucinak, do sada protiv Astrosa(2-0, 1.33 ERA). Napad Tigersa konacno probudjen.

Ryu nije pustio run protiv Cardinalsa za sada. Ima jos jednu finu sezonu, 9-3, 3.06 ERA. Martinez i dalje u rotaciji, posto je Wacha povredjen. Najduze u karijeri je bacao 5 ininga, te je pitanje, kakav ce biti veceras, na neugodnom gostovanju.

Lohse u dobroj formi(2-0, 2.84 ERA). Matzek, 1-2, 5.19 ERA, kao clan rotacije. Nije se proslavio protiv Brewersa kod kuce. Oba napada su u korektnoj formi, te bi moglo biti poena i veceras.

U San Franciscu se ocekuje picerski duel. Top starteri, u odlicnoj formi, Bumgarner(1-1, 2.45 ERA), Cueto(2-0, 1.35 ERA).

Hammel tradicionalno dobar protiv Nationalsa(6-0, 3.15 ERA). Roark ima seriju fenomenalnih nastupa, 3-0, 2.20 ERA. Nadam se barem egal mecu, te odigrah hendikep na goste. Washington mora dobijati serije, protiv slabijih rivala, ako zeli vrh divizije.

Cumpton nasao formu(2-0, 2.50 ERA). Napadi obe ekipe, uglavnom ne previse efikasni.

Vargas startuje protiv biseg tima. Ima lepu sezonu, bez previse oscilacija, 7-3, 3.16 ERA. Forma korektna, 2-1, 2.70 ERA. Shoemaker, 5-1, 3.42 ERA, na nivou sezone. Prethodna 3 nastupa, 2-0, 1.69 ERA.

Kvote 1.65, 1.60, 1.65, 1.96, 2.84.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja danas nesto mrljavio, bio dobar 20 evra ali sam na pilece meso i batak potrosio oko 500 din za vreme smene i nisam bio zadovoljan pa sam ladno zveknuo 500 na ovog nekog Crnogorca boksera Zlaticanina po kvoti 5.55 i prosao  :lolol: Video najavu na jednoj crnogorskoj fejsbuk stranici koju pratim, neki lik u komentaru ispod napisao kao par nikad lakse, ovo ono... :D Onda sam lepo nasao slike obojice i lako odlucio da ce Riki Burns biti porazen... 

Link to comment

Tenis 2/4, MLB 1/5. Ocekivao sam bar 3 izlazna na tenisu, no bilo je par losih rezultata. Li Na neocekivano porazena, Stakhovsky lose servirao. MLB nisam mogao provuci, ma kako ga kombinovao. Oakland je prosao uz dosta srece. Tigersi prekinuli seriju pobeda, protiv Astrosa. Dodgersi dali samo 1 run, protiv najkilavijeg startera Cardinalsa. Morao je i jedan los dan da uleti.

 

 

Fudbal

 

Brazil-Chile 1

 

Brazil-Chile >25.5 (sutevi)

 

Colombia-Uruguay >24.5 (sutevi)

 

Probao na domacina u fiksu(regularni deo meca). Krecu mecevi na ispadanje, pa su i granice za suteve nize, te odigrah i to, mada opreznije.

Kvote, 1.60, 1.85, 1.75.

 

 

Tenis

 

Raonic fix

Halep fix

Federer H1(-2.5)

 

Vesely 10+ 1. set

Isner 10+ 1. set

 

Serena 9- 1. set

Sharapova 9- 1. set

 

Suzava se izbor meceva u fiksu, te sam morao kombinovati ATP i WTA. Vise gemova, kao i obicno. Ispratih Serenu i Sharapovu, za nesto manji ulog. Cornet je znala da pruzi otpor(bar dovoljan za over), par puta. Kvote, 1.74, 2.04, 2.10.

 

 

MLB

 

Houston-Detroit 2 (Oberholtzer-Scherzer)

 

NY Yankees-Boston 1 (Tanaka-Lester)

 

Baltimore-Tampa 1 (Wei-Yin Chen-Bedard)

Pittsburgh-NY Mets <8.5 (Cole-Niese)

 

Miami-Oakland 2 (Eovaldi-Gray)

LA Dodgers-St.Louis <7.5 (Greinke-Lynn)

 

Scherzer dobar protiv Indiansa. Ocekujem da stabilizuje formu konacno. Oberholtzer menja Keuchela u rotaciji, do sada nije imao previse srece protiv Detroita(0-1, 6.00 ERA).

Tanaka protiv Oriolesa, doziveo drugi poraz u sezoni. Do sada je, 11-2, 2.11 ERA. Lester sve bolji, 8-7, 3.14 ERA. Forma, Tanaka(2-1, 2.45 ERA), Lester(2-0, 1.66 ERA). Yankeese nisu efikasni, kao ranijih sezona, no Boston ima jos vece probleme u napadu, te dajem prednost domacinu.

Chen baca odlicno. Ima sjajan trend nastupa(1-0, 2.79 ERA), za razliku od Bedarda(0-1, 6.75 ERA). Udaraci Raysa izrazito nepouzdani. Baltimore ima power lineup, trebali bi do nove pobede veceras.

Serija na PNC Parku, donela je ono sto se i ocekivalo, tvrde meceve, sa malo poena. Aktuelni trend, Cole(2-0, 3.00 ERA), Niese(1-1, 3.20 ERA).

Eovaldi vezao dva losa starta i 11 primljenih poena. Gray odlican protiv Texasa, nakon 2 vezana poraza. Nije nastupao vec 10 dana. Gosti deluju kompletnije, te ponovo probah na njih.

Greinke malo losiji, par startova unazad(1-2, 4.08 ERA). Lynn u odlicnoj formi(2-1, 0.82 ERA). ERA na nivou sezone, je oko 2.90 kod vecerasnjih startera. Jos jedan tesan mec u najavi.

Kvote, 1.70, 1.65, 2.38, 2.25.

Link to comment

Rik De Voest - Dennis Novikov 2  @ 2.52, ulog 1700din

 

Od Vilmbldona mrka kapa ali sam pogodio prvi set protiv Nadala za 250 dindzi po monstruoznoj kvoti i ceo dobitak prebacujem na ovog relativno mladog Amera protiv ovog lika iz Juzne Afrike koji je na zalasku karijere. Novikov je odlican server, visok 190cm i jako retko gubi svoj servis, ocekujem rutinsko prasenje a kvota je mnogo dobra.

Link to comment

Ja pojebah danas sasvim lepo. Prosao ovaj singl, Novikov rutinski 2-0, a prosao i tiket gde sam imao njega i jos 3 para sa tih slabijih turnira, plus jos neki teniski singlovi. Inace, imao sam i tiket za 74 dinara za 129 i po hiljada, 13 parova... proslo 11, pao Sarapova - Riske vise od 18.5 gemova (vodila 3:1 u prvom a onda izgubila 11 gemova za redom, glupaca) i Lamasine - Coucaud 1, neki slabiji turnir i duel dva slicna igraca gde sam se zajebao u izboru. Sutra su moji, osecam.

Link to comment

Fudbal 1/3, tenis 2/3, MLB 1/4. Na kraju ce SP biti neproduktivno, kako je krenulo. Fix dolazi kilavo, cak ni sutevi ne prodjose na Brazilu. Wimbledon iznenadjujuce dobar, no blizi se kraj, na zalost. Ispao sam iz ritma sa MLB mecevima. Yankeesi imaju najgori napad, od kada pratim ligu.Nadam se prekidu lose serije, danas.

 

 

Fudbal

 

Netherlands-Mexico w1

 

Netherlands-Mexico >34.5 (faulovi)

Costa Rica-Greece >35.5 (faulovi)

 

Cim ne odigram viner(ili nisam u prilici da ga odigram, kao sinoc), slede lose stvari. Netherlands bi trebala da ima prednost, u odnosu na Mexico, nadam se da ce je i iskoristiti. Hteo sam singlirati i faulove na Costa Rica-Greece, no granica je visoka, te odigrah oprezno, kao deo dabla.

Kvote, 1.48, 3.52.

 

 

MLB

 

Toronto-Chicago White Sox 1 (Buehrle-Quintana)

 

San Francisco-Cincinnati 1 (Hudson-Bailey)

 

Seattle-Cleveland 1 (Felix Hernandez-House)

 

Pittsburgh-NY Mets <8.5 (Volquez-Colon)

Houston-Detroit >7.5 (Feldman-Smyly)

 

Danas na timove, koji se nisu proslavili u tekucim serijama.

Tradicija je tu negde. Buehrle u padu forme(0-2, 4.74 ERA), i dalje sjajan ukupno, 10-4, 2.52 ERA. Quintana baca promenljivo, 1-1, 4.05 ERA. Sezona, 4-7, 3.69 ERA.U seriji je 2-1 za goste. Ocekujem bolju podrsku za startera Blue Jaysa veceras.

Hudson je 5-1, 3.20 ERA, protiv Redsa. Do sada, 7-4, 2.62 ERA. Bailey, 3-0, 4.30 ERA, protiv Giantsa. Prva polovina sezone, 7-4, 4.80 ERA. Prethodna 3 starta, Hudson(1-2, 5.71 ERA), Bailey(0-1, 5.71 ERA ERA). Cincinnati vodi 3-0 u tekucoj seriji, vec je dobio istu, te bi San Francisco mogao do utesne pobede.

Felix, 6-5, 3.25 ERA, protiv Indiansa. U sezoni, 9-2, 2.24 ERA. House, 0-1, 4.88 ERA, za sada. Forma, Hernandez(1-1, 1.61 ERA), House(0-0, 5.65 ERA). Serija 1-1. Jeste tacno da napad Marinersa, ne uliva poverenje, no Felix je skoro uvek koristan za igru.

Pittsburgh-NY Mets nastavili under niz. Volquez nije preterano pouzdan(2-1, 4.67 ERA). Colon u dobroj formi(3-0, 1.54 ERA). Napadi onako, lici na jos jedan minus(makar sa modifikovanom granicom).

Feldman, 0-3, 8.16 ERA, protiv Detroita. Od starta sezone, 3-5, 4.00 ERA. Smyly prilicno dobar, uz povremene ispade nekontrolisanosti, 4-6, 3.19 ERA. Prva dva meca i nisu bila previse efikasna(dva 4-3 meca i 1-1 skor u pobedama), ovi napadi umeju bolje.

Kvote 1.70, 1.80, 1.45, 1.89.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...