Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Au, 2.15 na Sardija protiv Matosevica... to se mora odigrati, previse je. Od ostalih parova, Simon i Hase su vidjeni za vise od 39.5 gemova, Vikmajer bi trebala da dobije ovu klinku Konjuh a kvota je 1.75 sto je sasvim solidno, i naravno moram probati iznenadjenje  na Smitkovu protiv Koko Vandevege jer je kvota brutalnih 4.35 a nije da je totalno bez sansi. I cekam Mladenovicku od juce, treba da okrene protiv uvek augodne Zarine Diaz.

 

Sto se tice levih ITF i tako tih nepoznatih turnira, vezao sam dve velike kvote za 500 dindzi, cisto da se prati filing. Bugarin Tarpov, kojem sam poslao zahtev na fejsbuku nakon sto mi je prekjuce doneo lovu, igra protiv nekog Butlera u Staroj Zagori, mislim da je to cak finale. Kaze da je nalozen da pobedi a kvota 2.7, moralo se probati. Obecao sam mu veceru i kurve ako nekad dodje u Srbiju, valjda ce ispostovati opet. Drugi par je Allertova - Lekaj 2, ova mlada Hrvatica pegla vec duze vreme lepo na tim indijanskim turnirima i morao sam i nju da podrzim jer je 3.15 malo previse, iako je ova poznatija i verovatno bolja. Videcemo sta ce biti na kraju :D

Link to comment

Fudbal 1/3, tenis 4/4, MLB 2/4, uz pomenuti propratni teniski tiket. Fudbal ponovo nepogodljiv. Tenis, za sada, idealno. Preskocih par WTA iznenadjenja, gemovi dolaze veoma dobro. MLB polovicno. Odlican dan.

 

 

Fudbal

 

Nigeria-Argentina 2

 

Ecuador-France 2

 

Honduras-Switzerland 2

 

Bez mnogo komplikovanja danas. Ne svidja mi se nista iz specijala, te odigrah par fikseva(vreme je da neki i dodje).

Kvote, 1.63, 1.85, 1.53.

 

 

Tenis

 

Ferrer fix

Murray H1(-2.5)

Djokovic fix

Berdych fix

 

Li Na fix

Makarova fix

Azarenka fix

Kvitova fix

 

Dolgopolov 10+ 1. set

Tsonga 10+ 1. set

 

Ponovo odvojih ATP i WTA meceve. Na prvom tiketu, nesto jaca uplata. Tsonga lici na lagani over prvi set, dodah i Dolgopolova. Putujuci je tu, kao i juce, mozda se ponovo posreci. Kvote, 1.63, 1.73, 2.24.

 

 

MLB

 

San Francisco-San Diego 1 (Lincecum-Kennedy)

 

LA Angels-Minnesota 1 (Richards-Pino)

 

Milwaukee-Washington 2 (Estrada-Strasburg)

Seattle-Boston 1 (Iwakuma-Buchholz)

 

Chicago Cubs-Cincinnati 2 (Jackson-Latos)

Baltimore-Chicago White Sox >7.5 (Jimenez-Noesi)

NY Mets-Oakland >6.5 (Wheeler-Mills)

 

San Francisco ponovo ubedljivo porazen. Vreme je da se Lincecum "isprsi", ima finu tradiciju protiv Padresa, 14-6, 2.47 ERA. Kennedy dobar, protiv Giantsa, 7-3, 2.49 ERA. Forma mu nije najbolja, 0-2, 6.23 ERA.

Angelsi konacno igraju na ocekivanom nivou. Richards ponovo u sjajnoj formi, 2-0, 0.95 ERA.

Strasburg za sve bolje Nationalse. Nesto losije baca u gostima, no Estrada je u losoj formi(1-2, 9.72 ERA).

Iwakuma startuje za razgoropadjene Marinerse. Pitanje je kakav ce biti Buchholz, po povratku nakon pauze zbog povrede.

Jackson je obicno dobar protiv Redsa(4-1, 3.45 ERA), no tekuci trend nije dobar(1-2, 7.47 ERA). Latos ne bas siguran protiv Toronta, no oni imaju mnogo opasniju postavu, pa mu se i moze oprostiti. Sa Cubsima, 5-2, 2.83 ERA.

Jimenez i Noesi, prilicno nepredvidljivi. Oba napada deluju opasno.

Oakland zatajio sinoc. Nadjoh nizu granicu, mozda se probude i oni veceras(bice dovoljni i Metsi, ako ponove ono sa prvog meca).

Kvote, 1.70, 1.50, 2.89, 3.19.

Link to comment

jaci su od irana, valjda im je stalo da pobede nekoga a i dobra je kvota

 

A možda Bosanci pomognu Islamskoj Republici Iran?! :unsure:

Edited by zoki
Link to comment

Nisam u toku, koga igrati? Bogdana? Mada i opklada na Bogdana i Vasu daje profit na kraju :)

Upravo to. Ja sam igrao oba a stavio sam vise na Bogdana. Uglavnom mu predvidjaju 3 pozicije pre Vase. Sad su spustili kvote na po 3, sinoc bilo 3.5 i 3.75.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...