Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Uhvatih sinoc Iran +0,5.

Mizerna kvota na Belgiju. Probacu da uhvatim live ako bude prilike.

Ne bih se slozio da Belgija nije jaka, mislim da mogu dosta da urade, naravno gledano iz ugla da su oni ipak Belgija, ne Argentina.

Link to comment

Fudbal 3/3, MLB 1/2. Sjajan dan. Over suteva, na Germany-Portugal, dosao onim slobodnim udarcem, u 92. minutu. :lolol:

 

 

Fudbal

 

Belgium-Algeria 1 

 

Ovo mi deluje, kao jedini siguran mec daanas. Brazil me nije odusevio, Russia mi je uvek za izbegavanje. Mozda neki za pracanje, sa ova dva para poluvreme/kraj i to je to. Izgleda da je Mozzart juce poginuo na sutevima. Danas su granice vece za 2-3 suta, u odnosu na realne, preskacem.

 

 

MLB

 

Pittsburgh-Cincinnati 2 (Cumpton-Cueto)

 

NY Yankees-Toronto 1 (Tanaka-Stroman)

 

LA Dodgers-Colorado 1 (Greinke-Chacin)

 

Detroit-Kansas 1 (Scherzer-Ventura)

Tampa-Baltimore H2(+1.5) (Bedard-Miguel Gonzalez)

Washington-Houston <8.5 (Roark-Keuchel)

 

Probao ipak par singlova danas, kada vec SP ponuda nije privlacna.

Cueto tradicionalno dominira protiv Piratesa. Stroman savim pristojan do sada. Tanaka i dalje baca veoma dobro, Toronto igra promenljivo. Greinke u blagom padu forme, no protiv Rockiesa, retko ima problema. Detroit uzasno tezak za procenu. Sinoc protiv kilavog napada Royalsa, primise onoliko poena. Ispraticu ih veceras, sa Scherzerom na moundu. Baltimore je jednostavno kvalitetniji od Tampe, ocekujem jos jedan egal mec. Roark odlican, cesto bez prave podrske. Rotacija Astrosa solidna. 

Link to comment

Zaplasili ste me pa cu ipak da pojacam ulog na Belgose i odigramo samo hendikep. Drugi tiket Rusi kec, pala kvota dodsue sa 2.15 na 1.9

 

Brazilci po ovim kvotama nisu vredni rizika.

Link to comment

Meni su Rusi najveća nepoznanica od evropskih ekipa. Bukvalno me ne mogu iznenaditi šta god da urade na SP. Glupost je što su sve prijateljske utakmice igrali u Evropi.  Naravno, Kapelo je prednost za njih, ali ovako postavljene kvote Rusija -0,5 @1.85, Koreja +0,50 2,15 su baš zajebane. 

 

Alžir nije uopšte toliko loš, i 1,36 kod pinnija na Belgiju je za izbegavanje. Ako stigne do 1,55 live ja ću udariti jako.

Hendikep -1,5 sam se žestoko opekao na Argentince, pa ću preskočiti hendikep na Belgiju po istoj ceni.

Mada, videćemo kako će se prvih 10-15 minuta odvijati situacija.

 

Brazil je meni kec dosta veći nego protiv Hrvatske, ali eventualno live..

Edited by Godfrey
Link to comment

Ja sam, posto ne igram singlove i male kvote, saljivo kombinovao:

 

Belgija 1@2-3 (2.90)

Rusija DP1  (6.30) 

Brazil 1@3+ (2.00)

 

Belgija DP1 (3.25)

Brazil DP1 (2.60)

Rusija 1@2-3 (3.65)

 

Kvote iz Maxbeta. Iz prilozenog se moze zakljuciti da ce J. Koreja dati gol u prvom.  :D

Edited by Nesh
Link to comment

Evo ga iks, ko je igrao progresiju od početka, danas je trebao da uplati 51200 (ako je krenuo od 200) :fantom:

 

Zaustavio se na trecoj :lolol:  iz cisto financijskih razloga, kasnila plata.

Link to comment

^^ Dobro je, to ti je sreća u nesreći :D

 

Juče Miler lagano došao ali kartoni na ostale dve nisu :cry:

 

Danas uplatio kombo od dva dana: Azar gol, Brazil GG3+, Holandija dobija sa nulom i Hrvati kec

Edited by zoki
Link to comment

Gresite ljudi, ja sam jedne sezone pratio Bilbao (doduse sa stricem, on me je "pokrivao") i imali su 11 ikseva, doduse nismo igrali prvih par kola pa nismo pratili svih 38. kola. Inace zapalio me je stricev prijatelj koji je sa Mecom jedne sezone uzeo lepe pare, mec je imao milsim 17 ikseva.

Zadnjih 4 prvestva je dolazilo u proseku 14 ikseva u grupnom delu, dakle u 48 tekmi. E sad sto se bas naguzilo skoro celo prvo kolo sa samo jednim X to je druga stvar.

I uplata posle dobitka nije duplo veca, nego ide od pocetka (neko je pominjao 51200 pa dobitak pa uplata 102400)

Link to comment

Nisi razumeo.

Niko ne priča o uplati posle dobitka, već da si pukao i ideš duplo dalje. Pošto ta uplata od 51 200 ti ne bi prošla da si nastavio, jer je Švajcarska dobila. Nakon toga bi morao 100, pa 200 hiljada da staviš na mečeve Francuske, pa Argentine, pa na Nemačku 400k, i tek bi došao X na Nigerija - Iran, gde bi morao da uplatiš 8.000 evra.

 

I ako ti dođe u sezoni 10 od 38 mečeva X, izračunaj koliko si u plusu, ako krećeš sa 200 dinara. Kad ti dođu dve za redom dobar si 800 dinara.

 

Martingejlov sistem je za naivce, nema tu lepih para, tu ima samo tužnih sudbina.

 

Kažem, dokazano je bezbroj puta da Martingejl u praksi 100% dovodi do pucanja.

 

Edit : svake godine neki amateri dođu sa idejom "guys, i found a way to kill da bookies", ne mora ni da ti priča, jasno je da je Martingejl.

Edited by Godfrey
Link to comment

Martingejl je idiotski i kad se igra na ruletu gdje imas dvije opcije (crveno i crno), a kamoli na fudbal gdje imas tri opcije (1x2).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...