Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

razmisljam jos da li da uzmem da Argentina daej dva gola u prvom poluvremenu. Kvota je na 2.45 a deluje mi da bi mogli da ih nagaze.

Link to comment

+2,60

 

Argentina - Iran, Argentina to win to nil  @1,61

 

Germany - Ghana, Germany AH -1,5 @2

 

Nigeria - BIH, under 2,5 @1.87

+0,48

 

Kako bih voleo da ispadnu Nemci u grupnoj fazi. To želim od starta prvenstva, ali se tek sad otvorila opcija. Dakle, Portugal dobija SAD, pa onda i Ganu u 3. kolu, a SAD dobija Nemce. :lala:

 

Ovo je jedna toliko odvratna i limitirana ekipa Nemačke, da ne mogu da ih smislim. U inat svim ovim što veruju da će osvojiti SP navijam da ispadnu što pre. Što je najgore, slepci opet mogu da se provuku, možda čak i stignu do finala, no bez obzira, nisu ni među 6 najjačih selekcija na svetu, pa sve i da osvoje SP.

Samo da nalete na Francuze, jaooo, za vek i vekova da ih neko sastavi sa životom, i stručnjacima da se objasni koliko im je odbrana jadna, da sredina ne postoji, a napad je zaboravljen u nekoj 2010.

 

Za sutra,

 

USA - Portugal, over 2,5 @1.92

 

Belgium - Russia under 2,5 @1.82

Link to comment

Ja htio da ti pisem da mi je mnogo 2 razlike al jbg kao da bi to sta promjenilo, kontam da kao i sam odigras pa onda kacis.

Gana je ozbiljna ekipa, steta sto ne uzese sva 3.

Ja uzeo ok na Gaucosima, taman uspjevam da napravim dovoljan plus da pokrijem ono sto podignem na brazilskim bankomatima :)

 

edit: lapsus

Edited by Feindouno
Link to comment

Da, kad ovako postavim onda znači da sam već odigrao, tako da je svejedno bilo kasno.

Ovde sam najviše ljut na sebe, jer sam pre prvenstva tvrdio da je Nemačka slaba u svim linijama, i onda nakon Portugala sam dozvolio sebi da me ljudi ubede kako sam pogrešio. Neverovatno, na osnovu samo jedne utakmice. :twak:  I to utakmice gde se Švabama milion stvari poklopilo..  

 

Verovatno sam odigrao Nemce jer ponuda nije velika, zato sam za sutra izostavio Južna Koreja - Alžir, ne moram da igram sve utakmice na SP.

Link to comment

Fudbal 1/3, MLB 3/3. Fudbal dosao bas lose, Germany neprijatno iznenadila(mada ni Argentina, nije bila mnogo bolja). MLB savrseno, te se pokrpih nekako. Ja kada stavim na neki tiket jaci ulog, to obavezno pada. Prvo Italy, a onda i ovo sinoc. Ipak mi je MLB sistem najbolji(ne tako velika razlika, izmedju prve i druge grupe, pri grupisanju meceva).

 

 

Fudbal

 

USA-Portugal 2

 

USA-Portugal 3+

 

Belgium-Russia bk1

 

Sada sam uplate na fudbalske tipove, postavio na isti nivo, kao za MLB meceve. Previse kilavo dolazi, da bih forsirao. Iznenadjujuce mnogo suteva, par meceva unazad. Ocekujem da Portugal i Ronaldo, odigraju mnogo bolje danas. Zavrsni par opreznije. Prvo sam hteo viner, no kvota je bila mala, a nisam hteo rizikovati, sa nekim vecim ulogom. 

Kvote, 1.90, 1.95, 1.83.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Baltimore 1 (Tanaka-Tillman)

 

San Diego-LA Dodgers 2 (Stults-Ryu)

 

Arizona-San Francisco 2 (Bolsinger-Bumgarner)

 

Cincinnati-Toronto 1 (Cueto-Dickey)

LA Angels-Texas 2 (Shoemaker-Darvish)

 

Oakland-Boston H2(+1.5) (Milone-Lester)

Cleveland-Detroit >6.5 (Tomlin-Scherzer)

Washington-Atlanta <8.5 (Roark-Ervin Santana)

 

Tanaka je jedan od napouzdanijih startera, ove sezone, te ga pratim i dalje(11-1, 1.99 ERA).

Stults, 0-3, 9.49 ERA, na prethodna 3 starta. Ryu, 1-0, 0.68 ERA, protiv Padresa. U sezoni, 8-3, 3.18 ERA. Forma, 2-1, 3.50 ERA. Bullpen Dodgersa nesiguran, no Ryu bi trebao da iskontrolise protivnika, bez vecih problema.

Bumgarner, uz Hudsona najbolji clan rotacije San Francisca, startuje veceras. Gosti sinoc prekinuli los niz, mogli bi do pobede u seriji danas.

Nepredvidljiva serija, na Great American Ball Parku. Cueto baca za domace, te cu ipak probati 1.

Forma startera je tu negde(ERA nesto preko 3). Darvish je ipak jedan od top picera, pa dajem prednost Rangersima. Ima i finu tradiciju protiv Angelsa, 7-1, 3.82 ERA.

Lester nastupa za Red Soxe, mogli bi do utesne pobede(3-0 u seriji za Oakland).

Starteri Detroita povezali par ok nastupa, bullpen i dalje upitan. Morao sam probati over na 6.5.

Roark odlican. Ima malo bolju podrsku, u poslednje vreme(3-0, 1.42 ERA). Santana u blagom padu forme. Ocekujem jos jedan tvrd mec, bez gomile poena.

Kvote, 1.45, 1.75, 1.65, 2.97, 2.94.

Link to comment

Znam da je tek u sredu, ali 3.6 na Iran mi deluje primamljivo, a mislim da će značajno pasti kvota..

 

Imam osećaj za filing da Bosanci neće smetati Irancima na putu u drugi krug.. :unsure: Naravno, pod uslovom da Argentina dobije..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...