Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

da li je online kladjenje zabranjeno u srbiji? hteo sam malo da se zezam sa live kladjenjem preko betfera, ali banka mi nije odobrila transakciju. rekli su mi da su dobili direktivu od ministarstva da ne dozvoljavaju transfere ka sajtovima koji se bave kockom, kladjenjem i ostalo. to je jasno. ali da li je sama aktivnost kladjenja na internetu protivzakonita?

Link to comment

da li je online kladjenje zabranjeno u srbiji? hteo sam malo da se zezam sa live kladjenjem preko betfera, ali banka mi nije odobrila transakciju. rekli su mi da su dobili direktivu od ministarstva da ne dozvoljavaju transfere ka sajtovima koji se bave kockom, kladjenjem i ostalo. to je jasno. ali da li je sama aktivnost kladjenja na internetu protivzakonita?

 

Kod nas u Makedoniji je isto ali je moguće preko UNI Banke koja je čini mi se bugarska i valjda ima drugačiji status ili je tolerišu zbog mafijaških veze. Evo, baš sam pre neki dan ubacio neku lovu:

 

14ocaba.jpg

Link to comment

zbog koje su beše domaće kladionice to uradili? znam da je bila priča da su time direktno pogurali jednu... hteo u poslednje vreme nekoliko puta da otvorim nalog na jednoj ili više stranih onlajn kladionica, i svaki put kad sam video kakve su to sad zajebancije sa karticama, računima, uplatama, isplatama, vraćao sam se na loši stari mocart.

 

edit

 

a komšije su vala mogle da puste irance danas <_<

Edited by Malvo
Link to comment

dosta je sve to jednostavno, čak i za 1™ amtera kao što sam ja. sve što je trebalo je da otvorim neteller account, prebacim pare, otvorim account na bet365 ili slično i prebaciš pare sa neteller. s obzirom na znanje i uspešan odabir betova, još nisam imao priliku da povlačim novac.

Link to comment

To je jedino sto je doslo dobro danas. Fiks nepogodljiv. Mada, ne mogu se buniti previse, nakon 2 perfektna dana. Poraz Ferrera mi je neverovatan. <_<

Link to comment

ja danas puko jedan tiket na ovoj zliovoj smitkovoj I set 9.5+ (6-3 <_<)...

 

odigrao live youznhy kod 6-7 1-3...2.40 kvota. sad kad je dobio treci set kvota bila 2.30 :lol: nisam video kolika je kvota bila kod 0-2 ali onda ne bih ni odigrao.

Link to comment

da li je online kladjenje zabranjeno u srbiji? hteo sam malo da se zezam sa live kladjenjem preko betfera, ali banka mi nije odobrila transakciju. rekli su mi da su dobili direktivu od ministarstva da ne dozvoljavaju transfere ka sajtovima koji se bave kockom, kladjenjem i ostalo. to je jasno. ali da li je sama aktivnost kladjenja na internetu protivzakonita?

u zadnjih mesec dana ne mogu da prebacim sa rajfajzenove kreditne kartice na bet365. pre toga sam sa bet365 povukao na karticu 900evra, pa sam mislio da su me zbog toga blokirali. sa istom karticom ne mogu da prebacim ni na skrill kada mi je opcija gambling, ali mogu kada stavim opciju non-gambling?

izgleda da su stvarno uradili ovo sto si napisao, ne znam da li po zakonu mogu to da urade? trebalo bi da odem u Rafaju i da vidim da li u ugovoru postoji opcija da mi brane da placam sta hocu?

 

 

Bosanci :fantom:

Link to comment

zbog koje su beše domaće kladionice to uradili? znam da je bila priča da su time direktno pogurali jednu... hteo u poslednje vreme nekoliko puta da otvorim nalog na jednoj ili više stranih onlajn kladionica, i svaki put kad sam video kakve su to sad zajebancije sa karticama, računima, uplatama, isplatama, vraćao sam se na loši stari mocart.

 

edit

 

a komšije su vala mogle da puste irance danas <_<

Onomad™ su to radili zbog Sportingbeta koji je pokusao da se ugura na trziste i vrlo brzo propao.

Link to comment

ja danas puko jedan tiket na ovoj zliovoj smitkovoj I set 9.5+ (6-3 <_<)...

 

Gde zene vise od 9.5 gemova, ja njih uvek vijam manje i cekam da se jedna psihicki raspadne... :D Mene je Smitkova jako ispostovala po velikoj kvoti, usput uhvatio oba seta uzivo po kvotama preko 3 i manje od 9.5 prvi kad je vodila 4:3 i 30:15 na servis ove druge. Prosao i Sardi i neki rekreativni tiket, a ispalio me samo ovaj bugarski peder sto mi je sad fejsbuk prijatelj. Pitao sam ga posle meca sta mu se desilo nakon 6:4 i 5:3 u drugom setu, kako se tako raspao kasnije... i evo malopre mi odgovorio kratko - "I dont' know, I'm bad :( "  Car :D Obicnom tim govnarima sto me ispale i izgube pisem svasta ruzno u inboks ali ovaj je neki ok lik pa je postedjen...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...